KAYIT    İLETİŞİM
İYİ SEÇİM!
  • Balkan Üçlüsü Turu (Bulgaristan Makedonya Yunanistan): Çanakkale Kalkışlı Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu. Balkan Üçlüsü turumuzda Selanik, Softa, Tetova, Üsküp, Plovdiv, Bitola ve Ohrid şehrini Drabos Travel ile keşfedin. Unutulmaz bir Balkan Turu için yerinizi ayırtmak için acele edin.
  • Balkan Üçlüsü Turu (Bulgaristan Makedonya Yunanistan): Çanakkale Kalkışlı Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu. Balkan Üçlüsü turumuzda Selanik, Softa, Tetova, Üsküp, Plovdiv, Bitola ve Ohrid şehrini Drabos Travel ile keşfedin. Unutulmaz bir Balkan Turu için yerinizi ayırtmak için acele edin.
  • Balkan Üçlüsü Turu (Bulgaristan Makedonya Yunanistan): Çanakkale Kalkışlı Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu. Balkan Üçlüsü turumuzda Selanik, Softa, Tetova, Üsküp, Plovdiv, Bitola ve Ohrid şehrini Drabos Travel ile keşfedin. Unutulmaz bir Balkan Turu için yerinizi ayırtmak için acele edin.
  • Selanik
  • Tetova, Üsküp
  • Sofya
  • Plovdiv
  • Bitola
  • Ohrid
Çanakkale Kalkışlı Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu. Balkan Üçlüsü turumuzda Selanik, Softa, Tetova, Üsküp, Plovdiv, Bitola ve Ohrid şehrini Drabos Travel ile keşfedin. Unutulmaz bir Balkan Turu için yerinizi ayırtmak için acele edin.

DRABOS TRAVEL FARKI İLE BALKAN ÜÇLÜSÜ TURU

BULGARİSTAN- MAKEDONYA- YUNANİSTAN TURU
3 GECE 5 GÜN ÇANAKKALE KALKIŞLI OTOBÜSLÜ BALKAN TURU


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Çanakkale- İpsala Sınır Kapısı 1 gün programını görmek için tıklayınız

Çanakkale çıkışlı Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu'muza akşam saat 21:30' da siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydanı' nda buluşuyoruz ve İpsala Sınır Kapısı' na doğru hareket ediyoruz. Gümrükte pasaport ve vize işlemlerimiz tamamlandıktan sonra Dedeağaç, Güöülçine ve İskeçe üzerinden Kavala' ya ulaşıyoruz.

2.

Gün
Kavala, Selanik, Bitola, Ohrid 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabahın ilk saatlerine Yunanistan, Kavala' da oluyoruz ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında dillere destan Kavala Kurabiye' si alışverişi yapıyoruz ve Kavala şehrini gezip, rotamızı ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün doğduğu şehre Selanik' e çeviriyoruz. Selanik gezimizde Kordon Boyu, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı ve birçok Osmanlı eserinin yanında Bizans dönemi eseri de görüyoruz. Şehir gezimizde Selanik Kalesi' ne de uğruyoruz ve şehrin en güzel fotoğraflarının çekildiği bu noktada siz değerli misafirlerimize kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Kale gezimiz sonrasın Yunanistan' ın en büyük katedrali Aya Dimitros Katedrali, büyük İSkender Heykeli, Rotanda, Hamza Bey Camii ve daha bir çok eser görülecek yerler arasında. Selanik gezimizin sonunda elbette ki Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün doğduğu evi de ziyaret ediyoruz.  Atatürk Evi ziyaretimiz sonrasında Selanik' ten ayrılıyoruz ve Makedonya' ya doğru yola çıkıyoruz. Makedonya Manastır (Bitola) şehrine ulaşıyoruz. Şehirde ilk önce Resne İttihat ve Terakki' nin en ünlü kişilerinden birisi olan Resne' li Niyazi' nin Sarayı' nı ziyaret ediyoruz. Saray ziyaretimiz sonrasında rotamızı bu sefer konaklayacağımız şehre Ohrid' e doğru çeviriyoruz ve konaklayacağımız otele gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Makedon Gecesi programına katılabilirler.

Kahvaltı: Kavala' da ekstra alınacaktır.

Öğle Yemeği: Selanik' te ekstra alınacaktır.

Akşam Yemeği: Ohrid' de ekstra alınacaktır.

Konaklama: Ohrid OtelleriKonaklama: Ohrid Otelleri

3.

Gün
Ohrid, Tetova, Üsküp 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Ohrid şehrini gezmeye başlıyoruz. St. Panteleymon Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Car Samuel Kalesi, St. Bogordica Perivlerta,Çınar Meydanı, Ohrid Halveti Tekkesi ve daha birçok Osmanlı dönemi eseri yürüyerek ve rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ediyoruz. Ohrid gezimiz sonrasında dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek iki farklı tur seçeneğimiz mevcut. İlk Ohrid Tekne Turu, ikincisi ise Ohrid Gölü' nün doğduğu yer St. Naum Turu' na katılabilirler. Ekstra düzenlenecek turlar hakkında tur esnasında rehberimizden bilgi alabilirsiniz. Turlarımız sonrasında Tetova şehrine doğru yola çıkıyoruz ve Tetova(Kalkandelen)' de kısa bir şehir turu yapıyoruz. Tetova ziyaretimiz sonrasında rotamızı Üsküp şehrine çeviriyoruz. Üsküp' e varışımızın ardından kısa bir panaromik şehir turu yapıyoruz ve konaklayacağımız otele gidiyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır, fiyata dahildir.

Öğle Yemeği: Ohrid' de ekstra alınacaktır.

Akşam Yemeği: Üsküp' te ekstra alınacaktır.

Konaklama: Üsküp OtelleriKonaklama: Üsküp Otelleri

4.

Gün
Üsküp, Sofya 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında rotamızı Sofya' ya doğru çeviriyoruz. Sofya' da göreceğimiz yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi Alexsander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı ve Milli Kütüphane binası  ve daha bir çok yapı yer alacaktır. Şehirde kısa bir yürüyüş turu ardında Sofya Heykeli' nde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz ve Banya Başı Camii ziyaretimiz ile Sofya gezimizi tamamlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz gün içinde ekstra olarak düzenlenecek Matka Kanyonu Turu' na katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz otele yerleştikten sonra Bulgar Tavernası turuna katılabilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır, fiyata dahildir.

Öğle yemeği: Sofya' da ekstra alınacaktır.

Akşam yemeği: Sofya' da ekstra alınacaktır.

Konaklama: Sofya OtelleriKonaklama: Sofya Otelleri

5.

Gün
Sofya,Plovdiv 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Filibe' ye doğru yola çıkıyoruz. Tarihi bir şehir olmasına rağmen günümüz modern şehirleri arasında yer alan Plovdiv güzel ve eşsiz şehir manzarasıyla bizleri karşılıyor. Şehir gezimizde Etnografya Müzesi (Argır Kuyumcuoğlu Evi), Balaban Evi ve Georgi Mavridi Evi, Roma tiyatrosu ve Türk mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken Cuma Cami ve Aya Konstantin Kilisesi ve daha birçok eser göreceğimiz yerler arasında. Sofya gezimiz ardından Çanakkale' ye doğru yola çıkıyoruz, gümrükte pasaport ve vize işlemlerimiz sonrasında ana vatanımıza geri dönüş yapıyoruz. Çanakkale şehir merkezinde siz değerli misafirlerimize bu güzel ve unutulmaz turda bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkür ederken, bir sonraki Drabos Travel organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Kahvaltı: Otelde alınacaktır, fiyata dahil.

Öğle Yemeği: Plovdi' de ekstra alınacaktır.

Akşam Yemeği: Sınır kapısı sonrasında tesiste ekstra alınacaktır.


DAHİL OLANLAR:
Lüks ve konforlu araçla ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi ikramlar
Zorunlu seyahat sigortası
3 gece (oda+kahvaltı) konaklama

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı çıkış harcı
Kişisel harcamalar
İlk gün kahvaltı
Öğle ve akşam yemekleri
Ekstra Turlar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan Turu

****Tura katılacak olan misafirlerimizin yeşil pasaport sahibi olması veya Avrupa Birliği vizesine sahip olması gerekmektedir.

***Otel konaklamaları oda+kahvaltı şeklindedir. 

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-6 yaş ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#35
LOKASYON:
Balkanlar (Çanakkale çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Çanakkale Cumhuriyet Meydanı, 21:30
BİTİŞ:
Çanakkale Cumhuriyet Meydanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)
EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Makedonya Gecesi
Fiyat belirlenmedi
Ohrid Gölü Tekne Turu
Fiyat belirlenmedi
St. Naum Turu
Fiyat belirlenmedi
Matka Kanyonu
Fiyat belirlenmedi
Bulgar Tavernası

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Balkan Üçlüsü Turu (Bulgaristan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.