Drabos Travel Çanakkale

Drabos Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. .......... ......... Ofis Tel: +90 286 2179333

Uludağ - Cumalıkızık Bursa Turu

Çanakkale çıkışlı Uludağ Turu. Ülkemizin ilk kayak merkezi Uludağ, en güzel köylerinden…
  • Osmanlı Köyü Cumalıkızık
  • Bursa Ulu Camii
  • Uludağ Milli Parkı
  • Kayak, kızak ve telesiyej keyfi
  • Çanakkale'den Uludağ Turu
  • Çanakkale'den Bursa Turu

DRABOS TRAVEL FARKI İLE CUMALIKIZIK - ULUDAĞ TURU

HER PAZAR


KAMPANYALI FİYAT KİŞİ BAŞI ....TL (Kahvaltı Dahil))


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


  • Cumalıkızık Köyü
  • Uludağ Milli Parkı ve kayak merkezi
  • Bursa Ulu Camii

Turumuza saat 04:00'da Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşarak başlıyoruz. Yolculuğumuz sırasında Saat 08:00 civarında Bursa’ nın ve bölgenin en güzel tarihi köylerinden birisi olan Cumalıkızık Köyü’nde ulaşıyoruz. Yaklaşık 600 yıllık tarihi evleri ve sokaklarıyla ziyaretçileri adeta bir masalın içindeymiş gibi hissettiren Cumalıkızık eski bir Osmanlı Köyü. Anlatılanlara göre Orhan Gazi, Bursa şehrini fethettikten sonra ilk Cuma namazını bu köyde kılmış ve köyün ismi de buradan gelmekteymiş. Rehberimiz eşliğinde köy sokaklarında kısa bir yürüyüş yapıyor ve sonrasında siz değerli misafirlerimize kahvaltı yapabilmeniz ve fotoğraflar çekerek köyü gezebilmeniz için mola veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği serbest zaman sonrasında yine aracımızda buluşuyor ve ülkemizin ilk kış turizm merkezi, ilk teleferik hattının çekildiği ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’ a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık bir saat sürecek ve bu süreçte rehberimiz Bursa’ nın eşsiz manzarası eşliğinde Bursa tarihini, Uludağ’ı ve kayak merkezinde neler yapabileceğimizi, hangi aktivitelere katılabileceğimiz konularında bilgiler verecektir. Uludağ kayak merkezi oteller bölgesinde rehberimiz havanın ve yolun durumuna göre ortalama 3 saat kadar serbest zaman verecek ve sonrasında yine otobüste buluşarak Bursa şehir merkezine hareket edeceğiz. Ülkemizin en ünlü ve en güzel camilerinden birisi olan Bursa Ulu Camii’ ye gidiyoruz. Günümüzde ibadet için kullanılan bu yapı aynı zamanda bir hat ve kufi müzesi olma özelliğinin yanında geçmişte hem bir sosyalleşme alanı hem de bilim merkezidir. Rehberimiz eşliğinde Ulu Cami hakkında her şeyi öğreniyor ve sonrasında siz değerli misafirlerimize cami ziyareti için serbest zaman verilecek ve zaman bitiminde yine tur aracımızda buluşarak Çanakkale’ ye doğru yola çıkacağız. Çanakkale’ ye ulaşmamızın ardından siz değerli misafirlerimizle bir sonraki Drabos Turizm organizasyonlarında buluşmak dileğiyle vedalaşıyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


DAHİL OLANLAR:
D2 belgeli lüks araçla ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
Milli Park giriş ücreti
Serpme Kahvaltı

HARİÇ OLANLAR:
Tüm yemekler (kahvaltı-öğle-akşam)
Kişisel harcamalar
Telesiyej, kayak takımı vs kira ücretleri
Müze girişleri

EK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Uludağ Turu

*** Turumuza Lapseki, Biga, Bandırma ve Karacabey' den katılabilirsiniz.

*** Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Çanakkale'den Bursa Uludağ Turu, çanakkale çıkışlı uludağ turu, çanakkaleden uludağ turu
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları