Drabos Travel Çanakkale

Drabos Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. .......... ......... Ofis Tel: +90 286 2179333

Otobüslü Gap Turu Rüyası

Çanakkale çıkışlı Gap Turu... 5 gece 7 gün...Ticaret yollarının kesiştiği, medeniyetlerin…
  • Adana
  • Gaziantep
  • Adıyaman- Kahramanmaraş
  • Kapadokya
  • Mardin
  • Şanlıurfa

DRABOS TRAVEL FARKI İLE GAP TURU

ADANA TAŞ KÖPRÜ, ZEUGMA MÜZESİ, BALIKLIGÖL, HARRAN, GÖBEKLİTEPE

MARDİN ULU CAMİİ, DEYRULZAFARAN MANASTIRI,
NEMRUT DAĞI

2022 TUR TARİHLERİMİZ

23 Eylül 2022

21 Ekim 2022


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI


1 Gün | Çanakkale- Adana

Tur Başlangıcı : Siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydanında saat 15.00 ‘da buluşma ve hareket. Gün boyu sürecek yolculuğunuz boyunca verilecek molalar ve sıcak & soğuk ikram servisi eşliğinde turun ilk durağı olan Adana’ya yolculuk.Konaklama: Geceyi lüks otobüsümüzde geçiriyoruz

2 Gün | Adana-Gaziantep

ADANA-GAZİANTEP Adana'ya Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Tarihi Taş Köprü & Sabancı Camii. Verilecek serbest zamanın ardından Gaziantep'e hareket. Görülecek yerler: Zeugma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Tahmis Kahvecisi, Zincirli Bedesten, İmam Çağdaş, Gümrük Han. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.Konaklama: Gaziantep Otelleri

3 Gün | Halfeti- Balıklı Göl- Sıra Gecesi

HALFETİ – ŞANLIURFA Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Halfeti’ye hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Halfeti, Birecik Barajı, Balıklı Göl, Rızvaniye Camii, Hz. İbrahim Mağarası, Hali-ür Rahman Camii. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama otelde.

Ekstra Tur 1: Halfeti Tekne Turu

Ekstra Tur 2: Yemekli Şanlıurfa Sıra GecesiKonaklama: Şanlıurfa Otelleri

4 Gün | Göbeklitepe- Mardin-Deyrulzafaran Manastırı

GÖBEKLİTEPE – MARDİN – MİDYAT Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Göbekli Tepe’ye hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Göbekli Tepe, Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Kasımiye Medresesi, Tarihi Mardin Evleri ve Sokakları. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.Konaklama: Mardin Otelleri

5 Gün | Midyat, Nemrut Tümülüsü, Cendere Köprüsü

HASANKEYF – KÂHTA – NEMRUT DAĞI- ADIYAMAN Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kahta’ya hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Midyat Konuk Evi, Süryani Şarabı Tadımı, Telkâri Alışverişi, Nemrut Dağı. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

Ekstra Tur: Nemrut Dağı Gün Batımı TuruKonaklama: Adıyaman Otelleri

6 Gün | Kahramanmaraş, Kapadokya

ADIYAMAN – KAHRAMANMARAŞ – KAPADOKYA Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kahramanmaraş’a hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Tarihi Yaşar Usta Dondurmacısı, Sütçü İmam Anıtı. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

***Not: Kapadokya'da konaklama gerçekleşmediği taktirde Kayseri'de kalış sağlanacaktır.Konaklama: Kapadokya veya Kayseri Otelleri

7 Gün | Kapadokya- Çanakkale

KAPADOKYA - ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kapadokya'ya hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Üçgüzeller, Güvercinlik Vadisi ve Avanos Çömlek Atölyesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve Çanakkale’ye hareket.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


DAHİL OLANLAR:
*D2 belgeli lüks araçlarla ulaşım
*Zorunlu seyahat sigortası
*Profesyonel rehberlik hizmeti
*5 gece yarım pansiyon konaklama (kahvaltı+akşam yemeği dahil)
*Araç içi ikramlar


HARİÇ OLANLAR:
*İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği
*Tüm kişisel harcamalar
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri
*Ekstra turlar (Halfeti Tekne Turu, Hasankeyf Tekne Turu, Sıra Gecesi,Nemrut Dağı dolmuş ücreti)
*Müzelerde alınacak kulaklıklar
*Otelde alınacak tüm içecekler
*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar


EK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Gap Turu

***Farklı tur tarihlerimizde fiyatlar değişiklik gösterebilir.

***Turumuza Lapseki, Biga ve Bandırma' dan katılabilirsiniz.

***Turumuz içerisinde planlanmış olan ekstra turlarda bölgeden dolmuş kiralanacaktır. Turlar dolmuşlarla gerçekleşeceği için ekstra maliyetlendirilmektedir.
***Otel konaklamaları yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği dahil, içecekler ekstra) olacaktır.
***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir.
***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.
***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır. Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.
***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.
***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.
***Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.
***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZİPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları