Drabos Travel Çanakkale

Drabos Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. .......... ......... Ofis Tel: +90 286 2179333

Hava Ambulans

Hava Ambulans Kiralama

Drabos Travel olarak, Hava Ambulans hizmetlerinde sektörün en önde gelen, kanunen gerekli tüm şartları sağlayan ve medikal otariteler tarafından başarısı kabul edilmiş global hava ambulans ekipleriyle işbirliği içerisinde sizlere 7/24 çözüm üretmekteyiz.

Hava ambulans hizmetlerinde; uçakta bir doktor ve en az bir yardımcı sağlık personeli görev almaktadır. Sağlık profesyonelleri öncelikle hastanızın medikal tablosunu değerlendirir. Uçak ambulans ile transferi mümkün olan hastanızın gerekli tüm medikal şartları hazırlanır ve transferi gerçekleştirilir.

Uçak ambulans konusunda en önemli detaylardan biri ise hızlı organizasyon yeteneğidir. Uçak medikal personeli ile birlikte yer hizmetlerinde gerekli organizasyonu sağlamak adına yer alan tüm yetkililer, konusunda uzman olmalıdır. Bu konuda 10 yıllık deneyime sahip yetkin personellerimiz ile sizleri her an çözüme ulaştırmaktayız. Hava ambulans hizmetlerinde dünya genelinde hizmet verebilmekte olan ekiplerimiz yüzlerce hastanın transferlerinde bulunmuşlardır. Kıtalar arası uçuşlarda hastaların transferlerini başarıyla gerçekleştiren ekiplerimiz tüm deneyimleri ile Türkiye merkezli olarak her an aksiyona geçebilir durumdadır.

Drabos Travel ailesi olarak tüm transfer taleplerinize çözüm mottosuyla, anlaşmalı kara ambulans firmalarımız ile uçak ambulans hizmetinize ek olarak Türkiye genelinde kara ambulans hizmetlerinde de çözüm önerilerimizle 7/24 yanınızdayız.


İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları