Drabos Travel Çanakkale

Drabos Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. .......... ......... Ofis Tel: +90 286 2179333

Küre Dağları Safranbolu Amasra

Çanakkale çıkışlı Küre Dağları Safranbolu Amasra Turu. Birbirinden güzel doğa harikalar,…
  • Küre Dağları
  • Valla Kanyonu- Çatak Kanyonu- Azdavay
  • Horma Kanyonu- Ilıca Şelalesi
  • Safranbolu
  • Bulak Mağarası- Kristal Cam Teras
  • Amasra

DRABOS TRAVEL FARKI İLE KÜRE DAĞLARI- SAFRANBOLU- AMASRA

ÇANAKKALE' DE İLK VE TEK

HORMA KANYONU, ILICA ŞELALESİ, PINAR BAŞI, VALLA KANYONU, ÇATAK KANYONU
SAFRANBOLU, BULAK MAĞARASI, KRİSTAL CAM TERAS, AMASRA

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI


1 Gün | Horma Kanyonu- Ilıca Şelalesi- Valla Kanyonu-Pınarbaşı-Çatak Kanyon

Çanakkale çıkışlı Küre Dağları, Safranbolu, Amasra Turu’ muz için akşam saat 22:00’ de Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’ nda siz değerli ziyaretçilerimizle buluşuyoruz ve geceyi konforlu aracımızda araç içi ikramlarımız eşliğinde geçiriyoruz. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Karabük’te kahvaltı alacağımız mekanda oluyoruz ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında yaklaşık bir buçuk saatlik bir yolculukla Küre Dağları Milli Parkı içinde yer alan Horma Kanyonu’ nda olacağız. Kanyon içerisinde özel yapılmış yürüyüş platformu üzerinde ve doğayla iç içe 3 km’ lik bir yürüyüş yapacağız ve muhteşem doğa manzaraları ile ayaklarımızın altından akan suyun sesinde adeta dünyadaki cenneti yaşayacağız. Yürüyümüz Ilıca Şelalesi’ nde son bulacak ve burada da Ilıca Şelalesi’ nin fotoğraflarını çekmek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrasında Küre Dağlarının bir başka eşsiz güzelliği Valla Kanyonu’ nu görmeye gidiyoruz. Kanyon üzerine kurulmuş olan seyit terasına yapacağımız kısa yürüyüşle dünyanın en derin ikinci kanyonunu seyir edeceğiz ve terasta fotoğraf molası vereceğiz. Fotoğraf molamız ardından Pınarbaşı ilçesine geri dönüyoruz ve öğle yemeği alacağımız restorana gidiyoruz. Öğle yemeği sonrasında Çatak Kanyonu’ na doğru yola çıkacağız ve kısa bir yolculuk sonrasında Çatak Kanyonu’ nu cam teras üzerinden seyretme şansı bulacağız ve burada vereceğimiz mola sonrasında Safranbolu’ ya konaklayacağımız otele gideceğiz. Akşam yemeği otelde set menü veya açık büfe şeklinde verilecektir.

Kahvaltı ve öğle yemeği: Ekstra

Akşam yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama: Safranbolu - Amasra otelleri
Konaklama: Safranbolu Park Otel vb

2 Gün | Safranbolu-Bulak Mağarası-Kristal Cam Teras-Amasra

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Safranbolu şehir merkezine gidiyoruz ve Hıdırlık Tepesi üzerinden öncelikle manzaranın tadını çıkartıyoruz ve Safranbolu merkeze iniyoruz. Merkezde yemeniciler çarşısında kısa bir mola verdikten sonra Safranbolu’ yu gezebilmeniz, alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz ve ardından sarkıt ve dikitleriyle herkesin görmesi gereken Bulak Mağarası’ na gidiyoruz ve mağara içinde yürüyüş yaparak bu muhteşem doğa harikasını fotoğraflama şansını elde ediyoruz. Bulak Mağarası ziyareti sonrasında rotamızı bu sefer Kristal Cam Teras’ a çeviriyoruz. Cam teras üzerinde Tokatlı Kanyonu’ nu görme ve fotoğraflama şansını elde edeceğiz ve Kristal Cam Teras ziyaretimiz sonrasında rotamızı Fatih Sultan Mehmed tarafından Çeşm-i Cihan yani dünyanın gözbebeği olarak adlandırılmış olan Amasra’ ya çeviriyoruz. Şehir merkezi, Ceneviz Kalesi ve Çekiciler Çarşısı ve Amasra sokakları gezeceğimiz yerler arasında. Rehberimizin anlatımlarıyla birlikte Amasra gezimizi tamamladıktan sonra siz değerli misafirlerimize Amasra’ yı gezebilmeniz için serbest zaman veriyoruz ve serbest zaman sonrasında rotamızı Çanakkale’ ye çeviriyoruz ve turumuzu burada tamamlıyoruz. Çanakkale şehir merkezinde siz değerli misafirlerimize bu unutulmaz turumuzda bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkür ederken, bir sonraki Drabos Travel organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır.
Öğle ve akşam yemeği: Ekstra


DAHİL OLANLAR:
D2 belgeli araçlarla ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
1 gece yarım pansiyon konaklama
Milli Parklar giriş ücreti

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün kahvaltı, öğle yemekleri, son gün akşam yemeği
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Kişisel harcamalar

EK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Küre Dağları,Safranbolu, Amasra Turu

*** Turumuza Lapseki, Biga ve Bandırma' dan katılabilirsiniz.

*** Otel konaklamaları yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği dahil, içecekler ekstra) olacaktır.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 *** Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-6 yaş  ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

*** Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

*** Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

*** Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

*** Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

*** Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.


İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları