KAYIT    İLETİŞİM
İYİ SEÇİM!
  • Nergis Çiçeği Festivali: Karaburun Nergis Çiçeği Festivaline gidiyoruz. Tarihi dokusu ve eski dar sokakları ile Sığacık ve göz alıcı güzelliği ile Urla ziyaretlerimiz sonrasında Karaburun' a Nergis Çiçeği Festivaline gideceğiz. Tarih, doğa, huzur ve konfor hepsi bu turda.
  • Nergis Çiçeği Festivali: Karaburun Nergis Çiçeği Festivaline gidiyoruz. Tarihi dokusu ve eski dar sokakları ile Sığacık ve göz alıcı güzelliği ile Urla ziyaretlerimiz sonrasında Karaburun' a Nergis Çiçeği Festivaline gideceğiz. Tarih, doğa, huzur ve konfor hepsi bu turda.
  • Sığacık
  • Karaburun
  • Urla
  • Nergis Çiçeği Festivali
Karaburun Nergis Çiçeği Festivaline gidiyoruz. Tarihi dokusu ve eski dar sokakları ile Sığacık ve göz alıcı güzelliği ile Urla ziyaretlerimiz sonrasında Karaburun' a Nergis Çiçeği Festivaline gideceğiz. Tarih, doğa, huzur ve konfor hepsi bu turda.

KARABURUN NERGİS FESTİVALİ


Sabah saat 02:30’ da siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşuyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz süresince uygun bir tesiste kahvaltı molası verecek ve ardından cittaslow ‘sakin şehir’ ünvanını alan Seferihisar’a ulaşacağız. İlk durağımız ve kahvaltı molası vereceğimiz 6. yy.’ dan kalma kale surları içinde kurulu, sahil kasabası Sığacık olacaktır. Sığacık’ta ilk dikkatimizi çeken girişte bulunan bakkalın bahçesinde yıllara tanıklık etmiş, asırlık ağaç oluyor. Sığacık sokaklarında tarihle iç içe rengarenk çiçekler ve sonbaharın kokuları arasında yürüyüşler yapabilir, limanda kurulmuş olan restorantlarda çay kahve içerek manzarayı seyredebilirsiniz. Sığacık ziyaretimizi tamamladıktan sonra bir başka Ege' nin incisi kasabaya Urla' ya ulaşıyor ve Urla sahilde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz, serbest zaman sonrasında Karaburun' a gidiyor ve festival alanına ukaşıyoruz. Festival alanında siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz ve ardından rotamızı Çanakkale' ye çeviriyoruz ve Çanakkale şehir merkezinde siz değerli misafirlerimizle bir başka Drabos Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT: Tur programı Karaburun Belediyesi tarafından yayınlanacak olan festival program akışına göre değişiklik gösterebilir.

DAHİL OLANLAR:
D2 belgeli araç ile ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi su ikramı

HARİÇ OLANLAR:
Tüm yemekler
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Kişisel harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Karaburun Nergis Çiçeği Festivali Turu

*** Turumuza Çanakkale, Ezine, Ayvacık ve Edremit'den katılabilirsiniz.

*** Tura katılan misafirlerimiz tur boyunca kapalı alanlarda ve tur aracında maske takmak zorundadır.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Birden fazla çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

*** Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

*** Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

*** Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#108
LOKASYON:
İzmir (Çanakkale çıkışlı)
BULUŞMA:
Çanakkale Cumhuriyet Meydanı 02:30
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Nergis Çiçeği Festivali ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.