KAYIT    İLETİŞİM
İYİ SEÇİM!
 • Paris & Disneyland Turu: Drabos Travel farkı ile, Işıklar Şehri Paris'i ve Avrupa'nın en büyük eğlence parkı Disneyland'ı birlikte keşfedelim.
 • Paris & Disneyland Turu: Drabos Travel farkı ile, Işıklar Şehri Paris'i ve Avrupa'nın en büyük eğlence parkı Disneyland'ı birlikte keşfedelim.
 • Paris & Disneyland Turu: Drabos Travel farkı ile, Işıklar Şehri Paris'i ve Avrupa'nın en büyük eğlence parkı Disneyland'ı birlikte keşfedelim.
 • Paris & Disneyland Turu: Drabos Travel farkı ile, Işıklar Şehri Paris'i ve Avrupa'nın en büyük eğlence parkı Disneyland'ı birlikte keşfedelim.
 • Seine
 • Disneyland
 • Eyfel Kulesi
 • BENLUX Mağazası
Drabos Travel farkı ile, Işıklar Şehri Paris'i ve Avrupa'nın en büyük eğlence parkı Disneyland'ı birlikte keşfedelim.

DRABOS TRAVEL FARKI İLE İSTANBUL KALKIŞLI PARİS & DİSNEYLAND TURU

4 GECE 5 GÜN

 24 Nisan 2024

15 Mayıs 2024

25 Eylül 2024

25 Ekim 2024

10 Kasım 2024  

849 € BAŞLAYAN FİYATLARLA

  REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Paris 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, planlanan uçuşumuzdan üç saat önce başlayacak olan check-in, bagaj teslimi ve pasaport işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ardından, Türk Hava Yolları'nın TK 1823 sefer numaralı uçağı ile  Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Paris'e varışımızın ardından, bizi bekleyen özel taşıma aracımızla, Paris'in büyüleyici güzelliklerini keşfetmek üzere şehir turuna başlıyoruz. Bu panoramik turda, Paris'in ünlü Opéra Garnier, ışıl ışıl Concorde Meydanı, şık Champs Elysées Bulvarı ve ihtişamlı Eiffel Kulesi gibi simgesel noktalarını ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda, konaklayacağımız otele geçiş yaparak odalarımıza yerleşeceğiz ve sonrasında serbest zamanımız olacak.


2.

Gün
Paris 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra, gün boyunca serbest zamanımız olacak. İlgilenen konuklarımız, rehberimizin düzenleyeceği ekstra "Muhteşem Paris ve Seine Nehri Tekne Turu"na (120 Euro) katılma şansına sahiptirler. Bu tur, Paris'in simgesi Eiffel Kulesi'nde başlayacak. Gustave Eiffel tarafından 1889 yılında düzenlenen Evrensel Sergi için tasarlanan bu ikonik yapı, başlangıçta geçici olarak planlanmış olmasına rağmen, ziyaretçilerden gelen yoğun ilgi üzerine korunmuş ve bugünlere kadar gelmiştir. Kuledeki ikinci kata çıkıp, Paris'in nefes kesen manzarasını izleme ve fotoğraf çekme fırsatı bulacağız.

Eiffel Kulesi ziyaretimizin ardından, Paris'in tarih boyunca önemli bir rol oynayan Seine Nehri boyunca keyifli bir tekne turu yapacağız. Bu tur sırasında, şehrin ünlü yapılarını ve 37 köprünün muhteşem manzaralarını su üzerinden gözlemleme fırsatı yakalayacağız. Gezimiz, Paris moda dünyasının kalbi olan ve 1959'dan beri ünlü parfümleriyle tanınan BENLUX Mağazası'na bir ziyaret ile devam edecek. Burada, alışveriş yapmak ve çevreyi keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Daha sonra, dünya çapında üne sahip Louvre Müzesi'ni ziyaret edebilir ve müzenin zengin koleksiyonunu keşfedebiliriz (Müze giriş ücreti 25 Euro). Serbest zamanımızın ardından, ekstra olarak düzenlenebilecek "Paris İkonları ve Işıklı Paris Akşamları Turu"na (45 Euro) katılabiliriz. Bu tur, bohem yaşamın hâlâ devam ettiği Montmartre Tepesi'ne ve orada bulunan Sacré-Coeur Bazilikası'na bir ziyaret içerir. Ressamlar meydanında portrenizi çizdirebilir ve çevreyi keşfedebilirsiniz. Turumuzun sonunda, Eiffel Kulesi'nin gece ışıkları altında büyüleyici manzarasını Trocadero Meydanı'ndan izleyeceğiz. Turun bitiminde otelimize dönüş yapacağız.

3.

Gün
Paris-Disneyland 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, odalarımızı boşaltıp çıkış işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Ardından, Disneyland bölgesindeki otelimize transfer olacak ve gün boyunca serbest zamanımızı değerlendirme fırsatı bulacağız. İsteyen konuklarımız, ekstra olarak sunulan Disneyland Turu'na (150 Euro) katılarak, dünyaca ünlü Disneyland Parkı'nın büyülü atmosferinde bir gün geçirebilirler. Bu turda, Disneyland'ın heyecan verici oyun alanlarını, gösterilerini ve atraksiyonlarını keşfedebilir, Walt Disney'in sevilen karakterleriyle dolu eşsiz müzik ve dans gösterilerine tanıklık edebilirsiniz. Akşamüstü, Disney karakterlerinin katılacağı renkli geçit törenini izleme şansını bulacaksınız.


4.

Gün
Disneyland 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından, gün boyu özgürce zaman geçirebiliriz. İlgilenen misafirlerimize, Disneyland Paris keşfi için düzenlenen ekstra turumuz (150 €) katılma imkanı sunuyoruz. Bu özel turda, dünya çapında üne sahip Disneyland Parkı'nda unutulmaz bir gün geçireceğiz. Parkın büyülü dünyasında sınırsız eğlenceye dalabilir, akşam saatlerinde Disney karakterlerinin canlı müzik ve danslarıyla süslenen muhteşem parada yerlerini alarak günü taçlandırabilirsiniz.


5.

Gün
Disneyland - Paris - İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde yapılan sabah kahvaltısının ardından, odalarımızı terk ederek çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Rehberimizin duyuracağı transfer zamanına dek kişisel serbest zamanımızı değerlendirme fırsatımız olacak. Belirlenen zamanda havalimanına doğru yola çıkacağız. Havalimanına varışımızı takiben, bagajlarımızı teslim etme, biletlerimizi alıp pasaport kontrolünden geçme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ardından, Türk Havayolları'nın TK 1828 sefer numarası ile  İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor. İstanbul Havalimanı'na inişimizle birlikte gezimiz sona eriyor ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 


DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ile IST – CDG– IST gidiş dönüş uçak biletleri 3*Otellerde 4 gece oda kahvaltı konaklama
Paris şehir turu
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
Profesyonel rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
Öğle ve akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför Bahşişi
Schengen vizesi
Otel Vergisi


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Paris & Disneyland Turu

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Birden fazla çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

*** Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

*** Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

*** Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#199
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

849

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Paris & Disneyland Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.