KAYIT    İLETİŞİM
İYİ SEÇİM!
 • Ayvalık Tekne Turu: Çanakkale çıkışlı Ayvalık Tekne Turu. Gün boyu farklı koylarda yüzme molalı ve öğle yemeği dahil günübirlik tekne turu. Birbirinden güzel adaların görülebileceği, turkuaz rengi sularda yüzme molalarının verileceği tekne turumuzda yerinizi ayırtın
 • Ayvalık Tekne Turu: Çanakkale çıkışlı Ayvalık Tekne Turu. Gün boyu farklı koylarda yüzme molalı ve öğle yemeği dahil günübirlik tekne turu. Birbirinden güzel adaların görülebileceği, turkuaz rengi sularda yüzme molalarının verileceği tekne turumuzda yerinizi ayırtın
 • Ayvalık Tekne Turu
 • Cunda Adası
 • Tekne' de öğle yemeği dahil
 • Yüzme Molalı
 • Ortunç Koyu
 • Turkuaz Rengi Sular
Çanakkale çıkışlı Ayvalık Tekne Turu. Gün boyu farklı koylarda yüzme molalı ve öğle yemeği dahil günübirlik tekne turu. Birbirinden güzel adaların görülebileceği, turkuaz rengi sularda yüzme molalarının verileceği tekne turumuzda yerinizi ayırtın

DRABOS TRAVEL FARKI İLE AYVALIK TEKNE TURU


13 - 19 - 27 Ağustos - 3 Eylül

750 ₺


TEKNE TURU, ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Çanakkale kalkışlı Ayvalık Tekne Turu'muza siz değerli misafirlerimizle saat 07:30’ da Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’ nda buluşuyoruz ve Ayvalık’ a doğru hareket ediyoruz. Küçükkuyu- Edremit dolaylarında uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz ve ardından tekrar otobüsümüzde buluşup yolculuğumuza rehberimizin anlatımları eşliğinde devam ediyoruz. Saat 10:30 dolaylarında Ayvalık şehir merkezinde oluyoruz ve bizleri bekleyen tekneye biniyoruz. Tekne hava ve rüzgar şartlarına bağlı olarak 3 veya 4 adet koyda yüzme molası vermekte ve gün içinde tekne de öğle yemeği servisi yapılmaktadır. Yemekte balık ızgara, pilav veya makarna, salata servisi yapılacaktır. Akşam saatlerinde tekne turumuz bittikten sonra siz değerli misafirlerimize akşam yemeği için serbest zaman verilecektir. Tahmini saat 19:30 gibi Ayvalık'tan ayrılacağız ve rotamızı Çanakkale’ ye çevireceğiz. Gece saatlerinde Çanakkale şehir merkezinde oluyoruz ve siz değerli misafirlerimize bu güzel ve unutulmaz turda bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkür ederken bir sonraki Drabos Turizm organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

DAHİL OLANLAR:
D2 belgeli lüks ve konforlu araçlarla ulaşım
Araç içi ikramlar
Teknede öğle yemeği (balık ızgara, makarna, salata)

HARİÇ OLANLAR:
Tekne de alınacak tüm içecekler
Kahvaltı ve akşam yemeği
Özel harcamalar
Müze giriş ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Ayvalık Tekne Turu

***Tura katılacak olan misafirlerimiz yüzme molalı olan turumuza hazırlıklı gelmelidir. (Havlu, terlik, güneş kremi vs)

***Yüzme bilmeyen misafirlerimiz için tekne de can yeleği verilecektir.

***Tekneler ortalama 250- 400 kişi kapasitelidir.

***Turumuza Ezine, Ayvacık ve Edremit'ten katılabilirsiniz.

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#54
LOKASYON:
Ayvalık (Çanakkale çıkışlı)
YEMEK:
1 öğle yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Deniz   
BULUŞMA:
Çanakkale Cumhuriyet Meydanı 07:30
BİTİŞ:
Çanakkale Cumhuriyet Meydanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ayvalık Tekne Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.