KAYIT    İLETİŞİM

Hakkımızda


                                                    HAKKIMIZDA

 Şirketimiz 2012 yılında turizm sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Öncelikle filo araç kiralama hizmetiyle sektörde kısa sürede öncü olan firmamız gelen talepler doğrultusunda vip taşımacılık hizmetlerinde de en önde yer alıp faaliyetlerine devam etmiştir. Taşımacılık sektöründe aldığı uluslar arası belgelerle (D2, B2) yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmetlerine profesyonel ekibiyle halen devam etmektedir. Bu alandaki faaliyetlerinin yanında her türlü tur organizasyonu, otel, tatil ve uçak bileti satışı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 Turizm sektöründe sekizinci yılını tamamlayan şirketimiz A grubu, 12233 belge numaralı TÜRSAB üyesidir. Çanakkale merkezde bulunan ofisimiz ile günübirlik turlar, kültür turları, paket turlar, bilet, otel satışı ve daha birçok organizasyon ile hizmet vermektedir. Şirketimiz genç ve dinamik ekibiyle, yeni nesil seyahat ilkesiyle geleceğe dair birçok plan ve program yaparak siz, değerli misafirlerimizin tur ve tatillerinden unutulmaz anılarla dönmelerini hedeflemektedir.


                                                                                              MİSYONUMUZ

 Her geçen gün gelişmekte olan turizm sektörünü yakından takip ederek, misafirlerimize en üst düzey hizmeti, servisi ve kaliteyi, eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sunabilmektir.


                                                                                               VİZYONUMUZ

 Siz değerli misafirlerimizin bir seyahat acentesinden beklentilerinin tamamını, profesyonel ekibimizle karşılamak ve bunu istikrarlı hale getirerek, öncü çözüm ortağınız olmak.