KAYIT    İLETİŞİM

Gap Turları

Çıkış Tarihi
GAP TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Otobüslü Gap Rüyası

  Drabos Travel farkı ile zengin tarihi, benzersiz kültürel dokusu ve muhteşem gastronomisi ile sizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak Güneydoğu turunu birlikte keşfedelim.
  7 Gün
  Otobus
  12.990TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 27 Haziran
 • Uçaklı Butik Gap Turu

  Drabos Travel farkı ile Zengin ve eski toprakların derin tarihini, eşsiz kültürel mirasını ve lezzetli mutfağını kısa sürede keşfetme fırsatını yakalayın.
  5 Gün
  Ucak
  13.500TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 16 Ekim


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Çanakkale Hareketli Güney Doğu Anadolu Turları

Mezopotamya bölgesi olarak bilnen Fırat ve Dicle nehirleri ile verimli topraklara sahip Gap bölgesi, tarihi yapıları ve güzellikleri, bölgesel tatlara sahip lezzetli mutfağı ve dostane insanları sizleri bekliyor. Zengin mutfağı ile Hatay- Antakya, tarihiyle Mardin, peygamberler şehri Şanlıurfa, Nemrut Dağı ile Adıyaman ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz birçok güzellik Gap turunda sizler bekliyor.

Otobüslü Gap Turu Rüyası- Büyük Gap Turu

Drabos Travel siz değerli misafirlerimiz ile Gap bölgesini doyasıya gezmek ve bölgenin doğasını, ruhunu ve kültürünü doyasıya yaşamanız için turlarımızı 5 gece 7 gün olarak düzenliyoruz. Kebap Yemeğe doyamayacağınız bölgede Mırra içmeden gelmeyeceksiniz. Mardin'in tarihi dokusunu görmeye, sular altında kalmış Hasankeyf' e gitmeye ne dersiniz! Adana'da Taşköprü, Sabancı Camii, Antakya' da Asi Nehri, Habibi Neccar Camii, Saint Pierre Kililesi, Harbiye Şelalesi, Islahiye, Gaziantep' te Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Almacı Pazarı, Tahmis Kahvehanesi, Birecik Köprüsü, Kelaynak Kuşları, Halfeti Tekne Turu, Rum Kale, Batık Minare, Atatürk Barajı, Adıyaman, Kahta, Nemrut Dağı'nda Gün Doğumu, Arsameia, Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüsü, Şanlıurfa' da Göbekli Tepe, Harran Kalesi, Konik Kubbeli Evler, Harran Höyüğü, Harran Üniversitesi, Rasat Kulesi, Balıklıgöl, Ayn-ı Zeliha Gölü, Mevlüd-i Halil Camii, Hz.İbrahim Makamı, Urfa Çarşıları, Gümrükhan, Sıra Gecesi, Viranşehir, Mardin' de Deyrul Zaferhan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Diyarbakır Kapı, Şeyh Çabuk Camii, Cumbalı Ev, Mardin Ulu Camii, Tellallar Çarşısı, Abbaralar, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Mardin Çarşıları, Savur Kapı, Midyat, Hasankeyf Kalesi Çanakkale hareketli Gap Turumuzda siz değerli misafirlerimizi bekliyor. 

Butik Gap Turları

Çanakkale çıkışlı Butik gap Turu programımızda Şanlıurfa, Mardin ve Gaziantep şehirlerini doyasıya gezip görmeye ve bölgenin ruhunu,kültürünü kısa Gap Turu' muzla yaşayacaksınız. Peygamberler şehri Şanlıurfa, Nemrut Dağı ile Adıyaman ve mükemmel lezzetleri, tarihi sokakları, tarihi çarşıları ile Gaziantep zi değerli misafirlerimizi bekliyor.

Gap Bölgesinde Gezilecek Yerler

Adana Taş Köprü

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi

Zincirli Bedesten, Bakırcılar Çarşısı, Tarihi Almacı Pazarı

Birecik Barajı-Halfeti 

Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Mağarası

Harran, Sıra Gecesi, Göbeklitepe

Mardin, Mardin Ulu Camii, Kayseriyye Pasajı, Kasımiye Medresesi, Deyrul Zafaran Manastırı

Midyat

Nemrut Dağı Tümülüsü, Cendere Köprüsü

Hatay Arkeoloji Müzesi, St Pierre Kilisesi, Habib- i Neccar Camii, Harbiye Şelaleleri