KAYIT    İLETİŞİM

Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu

 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.
 • Fransa
 • İsviçre
 • Lüksemburg
 • Almanya
 • Strasbourg
 • Mullhouse
Drabos Travel farkı ile Birbirinden etkileyici dört ülkeyi keşfetmek için bizimle yolculuk edin.

 DRABOS TRAVEL FARKI İLE 

 FRANSA - İSVİÇRE - LÜKSEMBURG - ALMANYA 

STRASBOURG - MULLHOUSE - BASEL  

Strasbourg, Basel, Freiburg, Manheim,Lüxemburg, Reims Şehir Turları  Dahil  !! 

 1349 € BAŞLAYAN FİYATLAR


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Basel - Srassbourg 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimizle İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde erken saatlerde buluşup Türk Havayolları kontuarı önünde toplanıyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Havayolları'nın TK 1923 sefer sayılı uçuşuyla Basel'e doğru yolculuğumuz başlıyor. Yerel saatle varışımızın ardından, alanda bizi bekleyen aracımız ile panoramik bir şehir turuna çıkıyoruz. Ünlü Rönesans yazarı Hollandalı Erasmus'un mezarının bulunduğu Basel Manastırı, şehrin göz alıcı yapılarından Hotel Les Trois Roi, merkezi konumuyla dikkat çeken Marktplatz meydanı ve Hükümet Binası gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda ise Strasbourg'a hareket ediyoruz. Fransız Milli Marşı'nın yazıldığı tarihi yer olan Strasbourg, Alsace Kültürü ile Fransız mimarisinin benzersiz birleşimiyle ünlüdür. Notre-Dame de Strasbourg Katedrali, Rohan Sarayı, Kleber Meydanı ve geleneksel Alsace Evleriyle süslenmiş Petit France bölgesi gibi şehrin simgelerini keşfediyoruz. Tur sonrası otelimize transfer edilerek geceleme için dinlenme imkanı buluyoruz.


2.

Gün
Strassbourg 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde sunulan sabah kahvaltısının ardından serbest zamanımız başlıyor. İsteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenen ekstra Schaffhausen Ren Şelalesi & Zürih & Luzern turuna (100 Euro) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı Ren Şelalesi olacak. Avrupa'nın en büyük şelalesi olan bu doğal güzelliğin etrafında, büyüleyici su sesi eşliğinde yapacağımız yürüyüş sonrasında İsviçre'nin en büyük kenti Zürih'e doğru hareket ediyoruz. Zürih, tarihi geçmişi ve zengin kültürüyle her mevsim milyonlarca turisti kendine çeken önemli bir destinasyondur. Şehrin tarihi geçmişi Neolitik ve Bronz Çağına kadar uzanırken, ismi ise Turustan gelmektedir. M.S. 2. yüzyılda Roma işgali altında olan şehre Turicum adı verilmiştir. Avrupa'nın en yaşanabilir şehri olarak kabul edilen Zürih, aynı zamanda İsviçre'nin kültür başkenti olarak da anılmaktadır. Zürih'e varışımızın ardından Grossmünster, Fraumünster Kiliseleri ve Avrupa'nın en büyük saat kulesi olan St. Peterskirche kilisesini ziyaret ederek, şehrin ünlü alışveriş caddesi Bahnhofstrasse'de gezinti yapıyoruz. Turumuzun sonrasında Luzern'e hareket ediyoruz. Bu büyüleyici şehirde, 800 İsviçre askerinin anısına yapılmış olan Aslan Anıtı'nı, Şapel Köprüsü'nü ve Luzern Gölü'nün muhteşem manzarasını görerek turumuzu sonlandırıyoruz ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.


3.

Gün
Strassbourg - Paris 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından  Paris'in büyüleyici sokaklarına doğru yola çıkıyoruz. Paris'in simgeleri arasında yer alan Charles de Gaulle Meydanı ve Zafer Takı ile başlayarak, Champs Elysees'in göz kamaştırıcı atmosferinde gezintiye çıkıyoruz. Louvre Müzesi'nin büyüleyici piramidi, Etoile Meydanı'ndaki Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları sizi etkisi altına alacak. Concorde Meydanı'nda göreceğimiz Obelisk Taşı ve Fransa Parlamento binasının ihtişamıyla Paris'in tarihini derinlemesine keşfedeceğiz. Ardından Seine Nehri boyunca ilerlerken, Alexandre Köprüsü'nden şehrin güzelliklerine doyacak ve Eiffel Kulesi'nin büyüleyici siluetini göreceğiz. Turumuzun sonunda otelimize dönüyor ve serbest zamanımızda Paris'in ruhunu keşfetmeye devam ediyoruz. Geceleme otelimizde geçecek.


4.

Gün
Paris 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde sunulan sabah kahvaltısının ardından isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Muhteşem Paris turuna katılma fırsatını değerlendirebilirler. Bu tur, Paris'in simgesi haline gelmiş ve dünyanın en önemli yapılarından biri olan Eiffel Kulesi ile başlıyor. Kuleye çıkarak Paris'i yukarıdan seyretme imkanı bulacak ve ardından Seine Nehri üzerinde keyifli bir tekne gezisi yapacağız. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıları seyrettikten sonra Montmartre Ressamlar Tepesi'ne teleferikle çıkacağız. Burası, bohem yaşamın hala sürdüğü ve bir zamanlar birçok ünlü sanatçının izlerini bıraktığı bir bölgedir. Sacre Coeur Bazilikası'nı ziyaret ederek Paris'in panoramik manzarasını izleyeceğiz ve ardından Tertre Meydanı'nda alışveriş yapma ve portre yaptırma şansına sahip olacağız. Fransa tarihini simgeleyen Notre Dame Katedrali'ni dışarıdan gördükten sonra otelimize transfer olacağız. Akşam dileyen misafirlerimiz, Paris'in ışıltılı atmosferinde keyifli bir tur olan Paris by Night turuna katılabilirler. Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha birçok ünlü noktayı ışıklar altında göreceğiz. Trocedaro Meydanı'nda Eiffel Kulesi'nin ışıltısına hayran kalacak ve ardından otelimize geri döneceğiz. Geceleme otelimizde geçecek.


5.

Gün
Paris - Lüksemburg 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde sunulan sabah kahvaltısının ardından rotamızda bulunan Reims şehrine doğru ilerliyoruz. Burası, Fransız Krallarının taç giydiği tarihi bir şehir ve aynı zamanda şampanyanın da doğum yeridir. Başpiskoposluk Makamı, Reims Katedrali, Jan Dark Heykeli ve Verdun Meydanı gibi önemli noktaları gördükten sonra yolculuğumuza Lüksemburg'a doğru devam ediyoruz. Lüksemburg'a varışımızla birlikte şehir turumuza başlıyoruz. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Lüksemburg'un tarihi ve kültürel dokusunu keşfettikten sonra otelimize transfer olacak ve geceleme için dinlenme zamanı.


6.

Gün
Lüksembur - Mullhouse 6 gün programını görmek için tıklayınız

Oteldeki lezzetli kahvaltının ardından rotamızı Mulhouse'a çeviriyoruz. Yolda, modernizmin Alman kültür ve gelenekleriyle harmanlandığı örnek bir Alman kenti olan Mannheim'a uğrayacağız. Kısa bir şehir turundan sonra şehir merkezinde serbest zaman vereceğiz. Bu serbest zamanı değerlendirmek isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Heidelberg turuna katılabilirler. Heidelberg turunda Hauptstrasse, Marktplatz Meydanı, Eski Köprü ve Heidelberg Kalesi'nin dışarıdan görülebileceği yerler arasındadır. Turumuzun ardından Mannheim'a dönecek ve oradan Mullhouse'daki otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde geçecek.


7.

Gün
Mullhouse - Basel - İstanbul 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Basel Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Türk Havayolları'nın TK 1926 sefer sayılı uçuşu ile  İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul Havalimanı'na varışımızın ardından turumuz sona eriyor ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 


DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul Havalimanı - Basel - İstanbul Havalimanı parkuru için ekonomik uçak bileti
Paris'te 2 gece oda kahvaltı konaklama
Strasbourg'da 2 gece oda-kahvaltı konaklama
Lüksemburg'da 1 gece oda kahvaltı konaklama
Mullhouse ve çevresinde 1 gece oda-kahvaltı konaklama
Panoramik Paris, Strasbourg, Basel, Freiburg, Mannheim, Lüksemburg, Reims şehir turları
Mesleki sorumluluk sigortası
Havalimanı vergileri
Alan - otel - alan transferleri ve şehirlerarası transferler
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Vize hizmeti
Öğle ve akşam yemekleri
Seyahat sağlık sigortası
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Müze ve ören yeri girişleri
Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
Turist vergileri (Direkt otel resepsiyonuna ödenir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Fransa - İsviçre - Lüksemburg - Almanya Turu

****Tura katılacak olan misafirlerimizin yeşil pasaport sahibi olması veya Avrupa Birliği vizesine sahip olması gerekmektedir.

***Otel konaklamaları oda+kahvaltı şeklindedir.

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#217
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
4 gece kahvaltı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

1.349

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Fransa - İsviçre - Lüksemburg... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.