KAYIT    İLETİŞİM
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Karadağ Budva Turu: Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.
 • Tivat
 • Budva
 • Porto Montenegro
 • Perast
 • Kotor
 • Virpazar
Drabos Travel olarak, 3 gün 4 gece, Adriyatik Denizi'nin kristal sularıyla çevrili, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva'yı bizimle keşfedin.

 DRABOS TRAVEL FARKI İLE KARADAĞ - BUDVA TURU

TİVAT – BUDVA – PORTO MONTENEGRO – PERAST – KOTOR – CETİNJE – VİRPAZAR – İŞKODRA GÖLÜ – SVETİ STEFAN

499 € BAŞLAYAN FİYATLARLA

HER HAFTA KALKIŞLI 

 REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul (SAW) – Podgorica – Budva 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde sabah sularında buluşuyoruz. Uçuş öncesi bilet, pasaport ve bagaj kontrol işlemlerini hızlıca halledip, Pegasus Havayolları'nın PC261 numaralı uçuşu ile 08:55'te Podgorica'ya doğru havalandığımızda maceramız başlıyor. Podgorica'ya inişimizi takiben, pasaport kontrollerini geçip, Balkanların gözde tatil noktalarından Budva'ya hareket ediyoruz. Budva'ya vardığımızda, bu eşsiz şehrin muazzam sahillerini ve canlı gece hayatını keşfedeceğimiz bir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Turumuzda, tarihi Stari Grad'ı ve etkileyici kaleyi ziyaret edeceğiz. Bu gezinti sonrasında, konaklayacağımız otelimize geçiş yapıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam, isteyen konuklarımız Budva'nın renkli gece hayatını, çeşitli restoran ve eğlence mekanlarında keşfedebilirler. Otelimizde geceleme yapacağız.

EC

2.

Gün
Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, günümüzü serbest şekilde geçireceğiz. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir, alışveriş yapabilir veya çevreyi keşfedebilirsiniz. İsteyen konuklarımız için ise ekstra bir seçenek olarak Kotor ve Fiyortlar Turu sunuyoruz (60 Euro). Bu özel turumuzda Tivat'ın lüks yat limanı Porto Montenegro, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Kotor ve pitoresk Perast kasabasını ziyaret edeceğiz. İlk olarak, Tivat'a doğru yola çıkıyoruz ve burada göz alıcı Porto Montenegro'yu keşfedeceğiz. Ardından, Kotor Körfezi'nin etkileyici manzaraları eşliğinde Kotor'un tarihi sokaklarında yürüyecek ve kalesini göreceğiz. Kotor, Adriyatik Denizi'ndeki muhteşem fiyortların arasında yer alır ve bölgenin doğal güzellikleriyle çevrilidir. Gezimizde, Perast'a da uğrayarak bu barok kasabanın güzelliklerini keşfetme ve hava koşullarına bağlı olarak serin sularında yüzme fırsatı bulacağız.Turumuzun sonunda, Budva'daki otelimize dönüş yapacağız. Akşam, dileyen misafirlerimiz Budva'nın canlı gece hayatını keşfedebilirler. Otelimizde bir gece daha konaklayacağız.


3.

Gün
Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Sveti Stefan) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından tüm günü dilediğiniz gibi değerlendirebilir, Budva'nın sunduğu alışveriş, keşif ve plaj olanaklarından faydalanabilirsiniz. Sabah erken saatlerde başlamak üzere, Karadağ'ın eşsiz güzelliklerini keşfedeceğimiz bir Montenegro turu düzenliyoruz (60 Euro). Bu kapsamlı gezimizde ilk olarak, Karadağ'ın eski krallık başkenti Cetinje'ye giderek, burada bulunan tarihi Sırp Ortodoks manastırını ziyaret edeceğiz. Cetinje'nin küçük meydanında vereceğimiz kahve molasının ardından, İşkodra Gölü'nün etkileyici manzarasına sahip Virpazar kasabasına doğru yolumuza devam edeceğiz. Virpazar'da, İşkodra Gölü'nde su nilüferleri arasında keyifli bir tekne turu yapma imkanı bulacaksınız. Bu göl, 250'den fazla kuş türüne ev sahipliği yapmakta ve pelikanları görmek mümkün olabilir. (Tekne turu için ek ücret gerekmektedir: 20 Euro) Turumuzun bir sonraki durağı, Adriyatik Denizi'nin kıyısında yer alan ve Karadağ'ın ana limanı olan Bar şehri olacak. Burada, tarihi Bar Kalesi ve Osmanlı döneminden kalma camileri dışarıdan görme fırsatı bulacak, şehrin çarşısını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi, bölgenin lezzetlerini sunan bir restoranda alacağız. Günümüzün son durağı, eşsiz güzelliğiyle Sveti Stefan olacak. Bir zamanlar balıkçıların yaşadığı bu adacık, günümüzde lüks bir tatil beldesine dönüşmüş durumda. Tepeden Sveti Stefan'ın panoramik manzarasını izleyebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası vereceğiz. Turumuz sonrasında Budva'ya dönüş yapıp, akşamı Budva'nın canlı eğlence mekanlarında geçirebilirsiniz. Gece otelimizde konaklayacağız.


4.

Gün
Budva – Podgorica – İstanbul (SAW) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından, Podgorica Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Pegasus Havayolları'nın bizi İstanbul'a geri götürecek uçuşuna hazırlanıyoruz. Uçuşumuzla, Karadağ'dan ayrılarak Türkiye'ye dönüş yapıyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı'na inişimizle birlikte, bu unutulmaz Karadağ turumuzu tamamlamış oluyoruz  ve siz sevgili misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Podgorica – İstanbul (SAW)gidiş dönüş uçak biletleri
Seçilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Budva Kale yürüyüşü turu
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Profesyonel rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış vergisi
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför Bahşişi
Seyahat Sağlık Sigortası


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Karadağ Budva Turu

****Tura katılacak olan misafirlerimizin yeşil pasaport sahibi olması veya Avrupa Birliği vizesine sahip olması gerekmektedir.

***Otel konaklamaları oda+kahvaltı şeklindedir.

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#216
LOKASYON:
Budva (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı
BİTİŞ:
Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

499

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Karadağ Budva Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.