KAYIT    İLETİŞİM
SİZE ÖZEL
  • Tayland Phuket Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile, Tayland'ın egzotik doğası ile dünyadaki cennet olan Phuket adasını bizimle keşfedin.
  • Tayland Phuket Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile, Tayland'ın egzotik doğası ile dünyadaki cennet olan Phuket adasını bizimle keşfedin.
  • Tayland Phuket Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile, Tayland'ın egzotik doğası ile dünyadaki cennet olan Phuket adasını bizimle keşfedin.
  • Tayland Phuket Rüyası Turu: Drabos Travel farkı ile, Tayland'ın egzotik doğası ile dünyadaki cennet olan Phuket adasını bizimle keşfedin.
  • Phuket
  • Phuket Old Town
  • Tiger Park
  • James Bond Adası
  • Maya Bayde plajı
  • Kaju Fıstığı Fabrikası
Drabos Travel farkı ile, Tayland'ın egzotik doğası ile dünyadaki cennet olan Phuket adasını bizimle keşfedin.

   DRABOS TRAVEL FARKI İLE TAYLAND PHUKET RÜYASI 

 TURU 


    6 MART 2024   


  14 MART 2024  


  1099 € BAŞLAYAN FİYATLARLA  


  REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE  
  ULAŞABİLİRSİNİZ  


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Muscat - Phuket 1 gün programını görmek için tıklayınız
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, Salam Air kontuarı önünde sabah  toplanıyoruz. Bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerimizin ardından, Salam Air'in OV822 sefer numaralı uçağı ile öğleden sonra  Muscat'a doğru yola çıkıyoruz. Muscat'a  varıyoruz. Daha sonra, gece  Salam Air'in OV481 sefer numaralı uçuşu ile Phuket'e doğru hareket edeceğiz. Uçuş süresince geceyi uçakta geçireceğiz.

2.

Gün
Phuket 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 11:55de Phukete varıyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz Phuket Şehir Turuna katılabilirler.(30 Euro) Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda Phuket in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Phuket Old Town, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket Manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Geceleme Otelimizde.

3.

Gün
Phuket 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından, isteyen konuklarımız ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu için otelden ayrılacağız (75 Euro). Hızlı teknelerimizle, Phuket'in yakınlarında bulunan muhteşem iki mercan adasından biri olan Phi Phi Don'a doğru yol alacağız. Burada, palmiye ağaçlarıyla çevrili kumsallar ve kristal berraklığında turkuaz sular eşliğinde, Leonardo DiCaprio'nun "The Beach" filminin çekimlerinin yapıldığı Maya Koyu'nda yüzme ve güneşlenme fırsatı bulacağız. Ardından, Phi Phi Ley Adası'na geçerek Viking Mağarası'nı keşfedeceğiz. Öğle yemeğimizi Phi Phi Adası'nda alacağız. Günün sonunda, hızlı teknelerimizle otelimize geri döneceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize transfer olacak ve serbest zamanımız olacak. Geceyi otelimizde geçireceğiz.

4.

Gün
Phuket 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası siz sevgili misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. İlgilenen misafirlerimiz, sabah 07:30'da başlayacak olan öğle yemekli James Bond Adası Turu'na ekstra olarak katılma fırsatı bulacaklar (75 Euro). Bu turda, teknemizle öncelikle belgesellere konu olan Panak ve Hong adalarına ulaşacağız. Burada, özel kanolarımızla gerçekleştireceğimiz gezinti sırasında koylar ve mağaralar arasında doğanın muhteşem manzaralarını keşfedeceğiz. Açık büfe öğle yemeğimizi teknede aldıktan sonra, "Altın Tabancalı Adam" filminin ikonik sahnelerine ev sahipliği yapan James Bond Adası'na doğru yolumuza devam edeceğiz. Bu adada, ünlü kaya formasyonunu görecek, yerel halktan alışveriş yapma ve bol bol fotoğraf çekme imkanı bulacağız. James Bond Adası ziyaretimizin ardından, yüzme ve güneşlenmek için Lawa Adası veya Naka Adası'na (hava şartlarına göre belirlenecek) geçeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüş yaparak geceyi otelimizde geçireceğiz.

5.

Gün
Phuket 5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra, isteyen konuklarımızla birlikte yerel bir rehber eşliğinde Phuket'in ünlü kabare gösterisi Fantaseia Show'a (65 Euro) katılacağız. Akşam yemeğimizi gösteriden önce açık büfe olarak alacağız. Yemeğin ardından, gösterinin sergileneceği tiyatro salonuna geçeceğiz. Las Vegas tarzında sahnelenen bu etkileyici gösteride, 4D efektler, havada uçuşan bale dansçıları, akrobatik numaralar, özel efektler ve 30 filin yer aldığı muazzam bir performansın yanı sıra, Tayland kültürünün masalsı bir dilde, ışık ve sahne dekorlarıyla harmanlandığı anlatımını büyülü bir atmosferde izleyeceğiz. Bu gösteri, her yaştan ve kültürden ziyaretçileri etkisi altına alacak. Geçireceğiniz bu muhteşem geceyi kesinlikle kaçırmamalısınız. Gösteri sonrası otelimize dönüş yapacak ve geceyi otelimizde geçireceğiz.

6.

Gün
Phuket 6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından  siz misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Dileyen Misafirlerimiz ile rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turuna katılabilirler.(40 Euro) Turumuzun ardından konalamak üzere otelimize dönüyoruz. Bu turumuzda; Doğanın güzelliklerini ve eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

7.

Gün
Phuket 7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı yaptıktan sonra tüm gün serbest zaman  veriyoruz . Misafirlerimiz Phuket in tüm güzelliklerini keşfedebilirler.Geceleme otelimizde.

8.

Gün
Phuket - Muscat 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyen Misafirlerimiz Rehberimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte Phuket havalimanına hareket ediyoruz. Salam Air Havayolları OV486 tarifeli uçuşu  Muscat a hareket ediyoruz.

9.

Gün
Muscat - İstanbul 9 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Muscata'ya varıyoruz ve Salam Air Havayolları OV825 tarifeli uçuşu ile  İstanbula hareket ediyoruz.  İstanbul'a varışımız ardından turumuz sonlanıyor ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Salam Air Hava Yolları tarifeli seferleri ile ISTANBUL-MUSCAT-PHUKET ve PHUKET-MUSCAT-ISTANBUL parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Alan - otel - alan transferleri ve şehirlerarası transferler
Seçilen Otelde 6 gece oda kahvaltı konaklama
Mesleki sorumluluk sigortası
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Sağlık Sigortası
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Müze ve ören yeri girişleri
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
Turist Vergileri (Direkt Otel Resepsiyonuna Ödenir.)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Hareketli Tayland Phuket Rüyası Turu

*** Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır. Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır. Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#209
LOKASYON:
Uzak doğu (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

1.099

9 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Tayland Phuket Rüyası Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.