KAYIT    İLETİŞİM
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu: Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya
  • Üsküp
  • Ohrid
  • Matka Kanyonu
Üsküp ve Ohrid Yılbaşı Turu Makedonya

DRABOS TRAVEL FARKI İLE YILBAŞI ÖZEL ÜSKÜP TURU

  2 Gece Konaklama 3 Gün  

225 Euro Kişi Başı

 Otelde - Yılbaşı Galası dahil  

  İlk Gün Akşam yemeği dahil  

  2 Kahvaltı Dahil  

  30 Aralık 2023 - 01 Ocak 2024  


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ÇANAKKALE - ÜSKÜP 1 gün programını görmek için tıklayınız

Cumhuriyet meydanında siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra hareket ediyoruz.İpsala sınır kapısına doğru hareket ediyoruz, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası dedeağaç, kavala selanik istikametini takip ederek Makedonya sınırına ulaşıyoruz. Tekrar gümrük ve pasaport işlemlerini gerçekleştirerek artık yeni yılı karşılayacak olduğumuz Kuzey Makedonya Cumhuriyet sınırları içerisine giriyoruz. Stratejik konumu ile tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış önemli ve iki milyon civarındaki nüfusu ile küçük bir balkan ülkesi olan Kuzey Makedonya Cumhuriyetinin en kalabalık ve başkent pozisyonunda bulunan Üsküpe doğru yol alıyoruz. Üsküp; tarihi yapıları, sıcakkanlı insanları ve güzellikleri ile her yıl her dönem pek çok turistin ilgisini çeken bir konumdadır. Son yıllarda yenilenmiş meydanları ve heykelleri dışında muhakkak ki Osmanlı dönemine dair eserleri ile birlikte görülmesi gereken önemli bir balkan kentidir. Şehirde ziyaret edebilecek olduğumuz noktalar içerisinde adeta şehri ikiye bölen ve yaşam alanlarına farklı bir hava katmayı başaran Vardan nehri ve üzerinde Osmanlı dönemi eserlerinden olan taş köprü, binlerce metrekarelik alanı kaplayan Büyük İskender heykeli ve oğlu tarafından selamlanan nehrin bir diğer yakasında ki meydanı süsleyen ll. Phillip heykeli, Osmanlı çarşısı özelliği ile karşımıza çıkacak olan Türk çarşısı, tarihi sokaklar, Murat paşa camii ve daha bir çok noktada karşınıza çıkacak olan onlarca heykel mevcut. Siz değerli misafirlerimiz rehberimiz aktaracak olduğu bilgilerden sonra verilecek olan serbest zamanda kentin tadını çıkarabilir, arzu ederseniz meydanda bulunan müzeleri de ziyaret edebilirsiniz. Serbest zaman değerlendirdikten sonra konaklama yapacak olduğumuz otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz set menü olarak otelimizde alınacaktır. 

2.

Gün
ÜSKÜP - OHRİD 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı otelde açık büfe olarak alıyoruz. Kahvaltıdan sonra yapacak olduğumuz kısa bir program için otelden ayrılıyoruz ve rotamızı üsküpte neler yapılır sorusunun en güzel cevabı olabilecek noktalardan biri olan Matka kanyonuna gidiyoruz. Matka kanyonu sadece Üsküp değil Makedonya sınırları içerisinde ki en göz alıcı doğal güzelliğe sahip noktaların başında gelir. Matka kanyonu şehir merkezine yaklaşık 30 km mesafede bulunan milyonlarca yıllık süreç sonucu oluşmuş bir kanyon ve içerisinde 1930'lu yıllarda inşa edilmiş barajın su tutması ile oluşmuş bir gölü bulunan önemli bir doğa harikasıdır. Ulaşacak olduğumuz kanyonda arzu eden misafirlerimiz kısa yürüyüş yapabilir ya da bir kahve molası olarak değerlendirebilirler. Matka kanyonu ziyaretinden sonra şehir merkezine dönüyoruz ve öğle yemeği için belli bir serbest zaman veriyoruz. Sonrasında şehir merkezinden ayrılıp Ohride doğru hareket ediyoruz. Akşam yılbaşı gala yemeği, eğlence ve konaklama otelimizde.

3.

Gün
OHRİD - ÇANAKKALE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelden geç ayrılış gerçekleştiriyoruz. Öğle saatlerinde otelden çıkıp Yunan sınırına doğru yol alıyoruz. Yunanistan'a giriş işlemlerinin ardında rotamızı yol üstünde bulunan Dedeağaç'a çeviriyoruz. Dedeağaçta akşam yemeği molası verip değerlendirdikten sonra Türkiye sınırına dönüp pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra yurdumuza dönüyoruz. Çanakkale'ye ulaştıktan sonra siz değerli misafirlerimizle başka bir Drabos Turizm turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz......

DAHİL OLANLAR:
Üsküp şehir turu
Matka kanyon turu
Bir akşam yemeği
Yılbaşı canlı müzik
Gala yemeği
B2 belgeli lüks ve konforlu araçla ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
2 gece (yarım pansiyon) konaklama

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yurt dışı çıkış harcı
Kişisel harcamalar
Pasaport ve vize ücretleri
İlk gün kahvaltı
Tüm öğle yemekleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Yılbaşı Özel Üsküp Turu

****Tura katılacak olan misafirlerimizin yeşil pasaport sahibi olması veya Avrupa Birliği vizesine sahip olması gerekmektedir.

***Otel konaklamaları yarım pansiyon şeklindedir.

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#173
LOKASYON:
Üsküp (Çanakkale çıkışlı)
YEMEK:
Gala Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Çanakkale cumhuriyet meydanı
BİTİŞ:
Çanakkale cumhuriyet meydanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

225

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Üsküp ve Ohrid Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.