KAYIT    İLETİŞİM
 • Büyük Yunanistan Turu: Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.
 • Büyük Yunanistan Turu: Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.
 • Büyük Yunanistan Turu: Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.
 • Büyük Yunanistan Turu: Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.
 • Büyük Yunanistan Turu: Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.
 • Atina
 • Selanik
 • Kavala
 • Thassos
 • İskeçe
 • Acropolis
Yunanistan'ın büyüleyici tarihini, nefes kesen manzaralarını ve zengin kültürünü Drabos Travel ile keşfedin.

  DRABOS TRAVEL FARKI İLE İSTANBUL KALKIŞLI BÜYÜK YUNANİSTAN TURU  

  5 GECE 6 GÜN  

 14 MAYIS 2024  

  15 HAZİRAN 2024  

  18 HAZİRAN 2024  

  10 TEMMUZ 2024  

  27AĞUSTOS 2024  

  199 € BAŞLAYAN FİYATLARLA  

  REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ  

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul 1 gün programını görmek için tıklayınız

Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünden saat 21:00 başlayarak, Mecidiyeköy'de eski Ali Sami Yen Stadı'nın karşısında bulunan alandan 21:30'da, İncirli'deki Ömür Plaza önünden 22:00'de, Beylikdüzü'nde Marmara Park AVM önünden 22:30'da, Silivri'de 5M Vega AVM önünden 23:15'te, Yenice'deki Aytemiz tesislerinden 23:55'te, Namık Kemal'deki Yaypet Dinlenme Tesislerinden 00:25'te ve Keşan Sapağı İpsala yönünden 01:45'te hareket ederek yolculuğumuza başlıyor, İpsala sınır kapısına ulaştıktan sonra gümrük ve pasaport işlemlerimizi hızlıca tamamladıktan sonra Nea Karvali yönünde ilerlemeye devam ediyoruz.


2.

Gün
Nea Karvali - Selanik 2 gün programını görmek için tıklayınız

Nea Karvali'de sabah vereceğimiz kahvaltı sonrası Selanik'e hareket ediyoruz; burada, Aya Dimitros Kilisesi gibi Yunanistan'ın en büyük kilisesini, Mustafa Kemal Atatürk'ün doğup büyüdüğü evi, Aya Sofya Kilisesi, Bey Hamamı, Hamza Bey Camii, Bedesten, Beyaz Kule, Döner Kule ve Uluslararası Fuar Alanı'nı içeren panoramik şehir turuyla Selanik'in tarihini ve kültürünü keşfediyoruz. Kordon Boyu'nda dolaşıp Aristoteles Meydanı'nda serbest zaman geçirdikten sonra Büyük İskender'in heykelini ziyaret edip otelimize dönüyoruz; serbest zamanın ardından isteyenler ekstra düzenlenen, akşam yemeği ve limitli içecek dahil Yunan Tavernası turuna katılabilirler, tur sonrası Selanik'te otelimizde konaklıyoruz.


3.

Gün
Selanik - Atina 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelden ayrıldıktan sonra Atina'nın yolunu tutuyoruz, ve bu yolculuğumuz sırasında, Meteora'nın muhteşem manzaralarına ev sahipliği yapan manastırları ziyaret edebileceğiniz bir ekstra tur fırsatı sunuluyor. Dünya mirası listesinde yer alan bu manastırlar, Ortodoks keşişlerin huzur ve inziva arayışlarının bir ürünü olarak yüzyıllar önce kurulmuş. Atina'ya varışımızla birlikte, şehrin tarihine ve kültürüne panoramik bir bakış atacağımız turumuz başlıyor; Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası ve Syntagma Meydanı gibi önemli noktaları keşfedeceğiz. Gezimiz sonrasında serbest zaman verilecek ve günün devamında otelimize yerleşeceğiz. Akşam, Atina'nın kıyı kesimlerini ve Pire Limanı'nı daha yakından tanıyacağımız bir tur düzenlenecek, burada yöresel balık restoranlarında Akdeniz lezzetlerini deneme imkanı bulacaksınız. Tur sonrası otelimize dönerek günü sonlandıracağız.


4.

Gün
Atina - Corint Limanı - Pire Limanı 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası, günü dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. İsteyen konuklarımız, ek bir ücretle düzenlenecek Acropolis turuna katılma şansına sahiptir (45 Euro, Acropolis giriş ücreti dâhil). Bu turda, rehberimizin anlatımıyla, bu tarihi alandaki önemli yapıları keşfedecek ve fotoğraflayacağız. Acropolis ziyareti sonrasında, ilgilenenler için Corinth Kanalı turu düzenlenecektir (25 Euro). Bu gezide, dünyanın en ünlü kanallarından biri olan Corinth Kanalı üzerinden geçen gemileri izleme fırsatı bulacağız. Tur sonrası Atina'ya dönüş yapacağız. Akşam, ekstra bir etkinlik olarak Taverna turuna katılmak isteyen misafirlerimiz için (50 Euro) sürprizler ve gösterilerle dolu, sınırlı içecekli bir akşam yemeği sunulacak. Gecemizi Atina’daki otelimizde geçireceğiz.


5.

Gün
Atina - Kavala - İskeçe 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde vereceğimiz kahvaltı sonrası, otelden ayrılış işlemlerimizi halledip Kavala’ya doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak, meşhur Kavala kurabiyesini deneyimlemeniz için serbest zaman tanıyoruz. Daha sonra Kavala’ya varışımızla, şehrin tarihi güzelliklerini keşfedeceğimiz yürüyüş turumuzu başlatıyoruz. Kavala Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi, şu an otel olarak hizmet veren imaret, su kemeri ve eski şehrin kalbindeki kaleyi ziyaret edeceğiz. Bu turun sonrasında İskeçe’ye doğru yola koyulacağız. İskeçe’ye varır varmaz, Osmanlı döneminin etkilerini barındıran bu şehrin panoramik turuna başlayacağız. Günün sonunda otelimize transfer olup, geceyi otelimizde geçireceğiz.


6.

Gün
İskeçe – Thassos – İstanbul 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrasında, odadan çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip otelden ayrılıyoruz. İsteyen konuklarımız, ek bir ücretle düzenlenecek Thassos Adası turuna katılabilirler (30 Euro). Tura katılmayı tercih etmeyen misafirlerimiz, İskeçe merkezinde serbest zaman geçirebilirler. Kısa bir feribot yolculuğu ile doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dikkat çeken Thassos Adası’na ulaşıyoruz. Adada, serbest zaman ve yüzme molası verilecek. Dönüş yolculuğumuzda İpsala sınır kapısına doğru ilerleyerek, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Keşan, Tekirdağ ve Silivri üzerinden İstanbul’a dönüş yapıyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte, sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

ec

DAHİL OLANLAR:
Lüks otobüsler ile ulaşım hizmetleri
Profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
3* ve 4* otellerde 1 gece Selanik, 2 gece Atina, 1 gece İskeçe oda kahvaltı konaklama
Programda belirtilen panoramik şehir turları.
Araç içi su ikramı
Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
Ekstra turlar
Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle ve akşam yemekleri.
Schegen Vizesi
Şehir vergileri ve sınır geçiş ücretleri (25 Euro)
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Büyük Yunanistan Turu

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Birden fazla çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

*** Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

*** Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

*** Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#227
LOKASYON:
Yunanistan (İstannbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Mecidiyeköy'de eski Ali Sami Yen Stadı,
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

249

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Büyük Yunanistan Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.