KAYIT    İLETİŞİM

6 Gece Konaklama Kahire - Luksor - Hurghada

EN İYİ FİYAT
  • 6 Gece Konaklama Kahire - Luksor - Hurghada: Drabos Travel farkı ile Mısır'ın mistik atmosferinden Kahire'deki piramitlerden Luksor'daki antik tapınaklara ve Hurghada'nın berrak sularına uzanan unutulmaz bir deneyim yaşayın.
  • 6 Gece Konaklama Kahire - Luksor - Hurghada: Drabos Travel farkı ile Mısır'ın mistik atmosferinden Kahire'deki piramitlerden Luksor'daki antik tapınaklara ve Hurghada'nın berrak sularına uzanan unutulmaz bir deneyim yaşayın.
  • 6 Gece Konaklama Kahire - Luksor - Hurghada: Drabos Travel farkı ile Mısır'ın mistik atmosferinden Kahire'deki piramitlerden Luksor'daki antik tapınaklara ve Hurghada'nın berrak sularına uzanan unutulmaz bir deneyim yaşayın.
  • 6 Gece Konaklama Kahire - Luksor - Hurghada: Drabos Travel farkı ile Mısır'ın mistik atmosferinden Kahire'deki piramitlerden Luksor'daki antik tapınaklara ve Hurghada'nın berrak sularına uzanan unutulmaz bir deneyim yaşayın.
  • Mısır Harikaları
  • Luksor
  • Kahire
  • Hurghada
Drabos Travel farkı ile Mısır'ın mistik atmosferinden Kahire'deki piramitlerden Luksor'daki antik tapınaklara ve Hurghada'nın berrak sularına uzanan unutulmaz bir deneyim yaşayın.

         DRABOS TRAVEL FARKI İLE Kahire - Luksor - Hurghada  

 Kahire – Luksor - Hurghada 

   799 $ dan Başlayan Fiyatlarla  

    6 Gece konaklama 8 Gün  

    Hurgada 2 Gece konaklama  

    Kahire 2 Gece konaklama  

  Hareket Tarihleri  

  2 Haziran 2024   

  9 Haziran 2024   

  14 Haziran 2024   

  15 Haziran 2024  

  16 Haziran 2024  

  23 Haziran 2024  

  30 Haziran 2024  

  7 Temmuz 2024  

  13 Temmuz 2024   

  14 Temmuz 2024   

  21 Temmuz 2024  

  28 Temmuz 2024   

  4 Ağustos 2024   

  11 Ağustos 2024  

  18 Ağustos 2024   

25 Ağustos 2024 

  1 Eylül 2024   

  8 Eylül 2024   

  15 Eylül 2024   

  22 Eylül 2024   

  29 Eylül 2024  

  6 Ekim 2024   

  12 Ekim 2024  

  13 Ekim 2024   

  20 Ekim 2024   

  27 Ekim 2024  

  3 Kasım 2024  

  10 Kasım 2024  

    İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli  

   REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.  

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Hurghada 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz ve bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Pegasus havayolları’nın 23.05 uçağı ile Hurgada’ya hareket ediyoruz.

2.

Gün
Hurgada – Kahire - Nil Nehri 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00.20 de Hurgada’ya varış. Varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ve rehberimiz ile Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. Hurgada Havalimanı – Kahire arası yaklaşık olarak 470 km, Kahire’ye varışımız ardından Kahire Şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda görülecek yerler arasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Cami, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Baron Empain Sarayı, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam tarihi müzesi, Kahire Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili pazarı, El Tahrir meydanı ve şehrin birçok turistik noktası panoramik olarak görülecektir yaparak otelimize transfer oluyoruz. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nil Tekne turuna katılabilirler. Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de çabası. Turumuzun bitiminde Kahirede ’ki otelimize transfer serbest zaman.

3.

Gün
Kahire – Piramitler 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleceği Piramitler &Sfenks ve Mısır Ulusal Müzesi turuna katılabilirler. Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (piramitler bölgesi giriş ücreti dahil) ve Mısır Ulusal Müzesini (giriş ücreti dahil) birlikte keşfedeceğiz. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman.

4.

Gün
Kahire-Hurgada 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Hurgada yolculuğumuz için otelimizden ayrılıyoruz. Hurgada otelimize yolculuğumuz başlıyor. Varışımızın ardından odalara yerleşme ve serbest zaman alıyoruz. Panaromik şehir turumuzu yapıyoruz. Hurgada Mısır’ın Altın kumlu kumsalları, Turkuaz rengi denizi, palmiye ağaçları ile Mısır turizmi’nin ve Kızıldeniz’in merkezidir. Şehir turumuzda eski şehir bölgesi El Dahar (Downtown) yeni ve modern bir turizm merkezi Sakkala, otel, alışveriş merkezleri ve mağazalardan oluşan Sahl Hasheesh bölgesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme ve akşam yemeği Hurgada daki otelimizde.

5.

Gün
Hurgada -Luksor 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Sabah erken saatte ekstra olarak düzenleyeceği Luksor turuna katılabilirler. Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden birisi ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer ise tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 260 km mesafede yer alan kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah çok erken saatlerinde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı , Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve bir çoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş ve akşama yemeği. Geceleme Hurgada otelimizde.

6.

Gün
Hurgada 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından odalarımız boşaltıyoruz ve serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra Giftun Adası Ulusal Parkı Orange Bay Tekne (Tam Gün öğle yemekli) turuna katılabilirler. Kızıldeniz'in en güzel adalarından birisi olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini kaybetmesin diye günümüzde Ulusal Rezerv Alanı olarak korunmaktadır. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerinden sonuna dek yararlanabilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği teknemizde servis edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşuluyla ve ekstra ücret karşılığında scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti, Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir. Turumuzun bitiminde panaromik Hurgada şehir turumuzu yaparak havalimanına transfer oluyoruz.

7.

Gün
Hurhgada - İstanbul 7 gün programını görmek için tıklayınız

Pegasus Havayollarının 01.50 uçağı ile İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızla birlikte turumuz sonlanıyor ve siz sevgili misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

599

DAHİL OLANLAR:
Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökcen /Hurghada/Sabiha Gökçen hattında ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı vergileri, uçuş güvenlik sigortaları
Kahire’de 2 gece 4* otellerde toplamda 2 gece Oda Kahvaltı konaklama
Hurghada'da 2 gece 4* otellerde toplamda 2 gece yarım pansiyon konaklama
Kahire'de yapılacak olan panoramik şehir turları
Program dahilinde olduğu açıkça belirtilmiş tüm havalimanı/otel/havalimanı transferleri
Hurghada-Kahire-İstanbul arasındaki transferler
Mısır deneyimi olan Prontotour Profesyonel Türkçe Rehberi
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Harcı
Ekstra turlar
Vize Hizmeti (Sınırda Kapı Vizesi) (50 USD) (Tüm yaş gruplarındaki normal/bordo pasaport hamili misafirlerimiz için geçerlidir. Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER)
Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 30 USD nakit olarak Mısır'a varışta toplanacaktır)
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.)
NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Mısır Turu

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#254
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

599$

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

6 Gece Konaklama Kahire - Luksor... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.