KAYIT    İLETİŞİM

7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu

VİZESİZ
 • 7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu: Drabos Travel farklı ile Mısır'ın antik Piramitleri'nden İskenderiye'nin tarihi güzelliklerine kadar uzanan bir keşif yolculuğuna katılın
 • 7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu: Drabos Travel farklı ile Mısır'ın antik Piramitleri'nden İskenderiye'nin tarihi güzelliklerine kadar uzanan bir keşif yolculuğuna katılın
 • 7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu: Drabos Travel farklı ile Mısır'ın antik Piramitleri'nden İskenderiye'nin tarihi güzelliklerine kadar uzanan bir keşif yolculuğuna katılın
 • 7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu: Drabos Travel farklı ile Mısır'ın antik Piramitleri'nden İskenderiye'nin tarihi güzelliklerine kadar uzanan bir keşif yolculuğuna katılın
 • Mısır Turu
 • Piramitler
 • Panoramik Şehir Turları
 • Nil Nehri
Drabos Travel farklı ile Mısır'ın antik Piramitleri'nden İskenderiye'nin tarihi güzelliklerine kadar uzanan bir keşif yolculuğuna katılın

   DRABOS TRAVEL FARKI İLE 7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye Turu  

  499$ dan Başlayan Fiyatlarla   

  Erken rezervasyon fırsatları.  

  7 Gece Konaklama  

  İSKENDERİYE'DE 1 GECE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL  

  HAREKET TARİHLERİ  

  12 NİSAN 2024  

  19 NİSAN 2024   

  3 MAYIS 2024   

  10 MAYIS 2024   

  24 MAYIS 2024   

  31 MAYIS 2024  

  14 HAZİRAN 2024  

  21 HAZİRAN 2024  

  28 HAZİRAN 2024  
 
  5 TEMMUZ 2024  

  12 TEMMUZ 2024  

  19 TEMMUZ 2024  

  26 TEMMUZ 2024  

  2 AĞUSTOS 2024   

  9 AĞUSTOS 2024  

  16 AĞUSTOS 2024  

  23 AĞUSTOS 2024   

  6 EYLÜL 2024   

  13 EYLÜL 2024  

  20 EYLÜL 2024  

  4 EKİM 2024  

  11 EKİM 2024  

  25 EKİM 2024  

  1 KASIM 2024   

  15 KASIM 2024   

  22 KASIM 2024   

  29 KASIM 2024  

  6 ARALIK 2024  

  13 ARALIK 2024   

  İstanbul  Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli  

   REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.  

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile akşam vaktinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında buluşuyoruz

Not: Uçuş saatleriniz sebebiyle varışta hemen oda alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.


2.

Gün
İstanbul - Sharm El Sheikh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gecenin ilk saatlerinde Pegasus Havayollarına ait PC 632 sefer sayılı tarifeli uçağı ile Sharm'a doğru yola çıkıyoruz  Varışımızla birlikte gerekli işlemleri yaptıktan sonra konaklamak üzere otelimize gidiyoruz . Günün 3 öğününüde otelimizde alıyoruz . İsteyen misafirlerimiz  kendileri için rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Yarı Denizaltı veya Cam Tabanlı Tekne Turlarına ve/veya Buggy/ATV Çöl Safarisi ve/veya Akşam Yemekli ve Şovlu Bedevi Gecesine katılabilirler.


3.

Gün
Sharm El Sheikh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra siz sevgili misaflerimize bütün gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirler. Akşam yemeğinin ardından, Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra Soho Meydanına gidiyoruz ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeği yemek ve konaklamak üzere otelimize dönüş yapıyoruz 

4.

Gün
Sharm El Sheikh 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımız sonrası sizlere bütün gün serbest zaman veriyoruz . Dileyen misafrlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne ve/veya Neverland Şov turlarına katılabilirsiniz. Turumuzun bitişi sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

5.

Gün
Sharm El Sheikh - Kahire 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvatımızı yaptıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz ve ardından çok erken saatlerde Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. (Yaklaşık 510 km) Varışımızda, Panoramik Kahire Şehir Turuna başlıyoruz. Turumuzda ; Nasr Mahallesi ve Heliopolis Bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir.) Turumuzun bitişinden sonra konaklamak üzere otelimize gidiyoruz.

6.

Gün
Kahire 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı yapıktan sonra sizlere bütün gün serbest zaman veriyoruz Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirsiniz. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz.

7.

Gün
Kahire 7 gün programını görmek için tıklayınız
Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek 3 Dinin Merkezi Eski Kahire ve Medeniyet Müzesi Turuna ve/veya Nil’de Filika Gezisine katılabilirsiniz.

8.

Gün
Kahire - İskenderiye 8 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde kahvaltı ediyoruz. Bugün serbest zamanınız var. Odalarınızı saat 12:00'ye kadar boşaltmanız gerekiyor. İsteyenler rehberimizin düzenleyeceği ekstra Yarım Günlük Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna katılabilirler. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte İskenderiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Kahire'den İskenderiye'ye mesafe yaklaşık 220 km. İskenderiye, M.Ö. 332 yılında Büyük İskender tarafından kurulan, Mısır'ın en büyük ikinci şehri. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir turizm merkezi. İskenderiye'de Kayıtbay Kalesi, Montazah Kraliyet Sarayı ve Bahçeleri, Abu al Abbas Camii gibi önemli yerleri panoramik olarak göreceğiz. İskenderiye Kütüphanesi, İskenderiye Feneri'nin yeri, Stanley Köprüsü ve plaj bölgesi, şehrin merkezi ve diğer önemli yerler de turumuzda yer alacak. Akşam yemeğimizi İskenderiye'nin ünlü bir balık restoranında yiyeceğiz. Yemekten sonra serbest zamanınız olacak. Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşecek.


9.

Gün
İskenediye - İstanbul 9 gün programını görmek için tıklayınız

Havalimanında gerekli işlemlerimizi bitirdikten sonra Pegasus Havayollarına ait PC 629 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a dooğru yola çıkıyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sonlanıyor ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 


DAHİL OLANLAR:
Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Sharm el Sheikh, İskenderiye/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı Vergileri
Seçtiğiniz kategori otellerde Sharm’da 4 gece yarım pansiyon, Kahire’de 3 gece oda-kahvaltı olmak üzere 7 gece konaklama
İskenderiye’de yerel restoranda alınacak 1 akşam yemeği
Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri
Özel otobüs ile Sharm el Sheikh-Kahire-İskenderiye transferleri
Panoramik Sharm, Panoramik Kahire ve İskenderiye Turları
İskenderiye Turunda Kale Giriş Ücreti
Şehirlerarası yolculuklarda kişi başı 2 adet küçük su (otobüste bulunacak)
Mısır Tecrübesi olan Türkçe Rehber Hizmeti
Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası (mevzuat gereği ödemeyi yaptığınız firma tarafından yapılmaktadır)


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Fonu
Vize (Dilerseniz Mısır'a varışta 25 USD karşılığında kendiniz temin
edebilirsiniz. Ancak, zaman zaman uzun kuyruklar oluşabilmektedir. Dilerseniz, 25 USD Vize+15 USD Hizmet Bedeli karşılığında vizenizi adresinize kargo ile gönderebiliriz. Ek hizmetler bölümünden bu hizmetimizi satın alıp kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Veya, İstanbul havalimanı gidişte 25 USD+10 USD Hizmet Bedeli karşılığında vizenizi uçağa binmeden önce yetkilimizden satın alabilirsiniz. (her zaman mevcut olamayabilir) Bebekler, anne-baba pasaportuna kayıtlı olsalar dahi vizeye tabidirler. Yeşil Pasaport ve Hususi Pasaport hamilleri vizeden muaftır. Pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Ekstra Turlar
Mecburi Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı yetişkin için 60 USD, Çocuk için 40 USD, Bebek için 10 USD Mısır'a varışta rehberimizce toplanır)
Şahsi Harcamalar
İptal Güvence Paketi (Tur Bedelinin %10'u kadar ilave prim ödenir) (Hareket saatine 48 saat kalaya kadar koşulsuz iptal hakkı tanır)
Seyahat Sigortası (bagaj kaybı, tur öncesi ve tur sırasında sağlık sorunları, vefat gibi problemlere karşı sigortalanmanızı öneririz)
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Mısır Turu

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#231
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı
BİTİŞ:
Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayakları altına alan Panorama Tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ile diğer soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında, Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i göreceğiz. (Piramitler ve Sfenk Örenyeri Bölgesi Giriş ücreti fiyata dahildir.) Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Gezimiz esnasında, Papirüs Atölyesi ve Doğal Parfüm Fabrikası ziyaretlerimiz de olacak. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ses getirmiş ve ilgi görmüş keşif olan Luksor Krallar Vadisi’nde Howard Carter tarafından keşfedilmiş olan Tutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müzenin üst katında ise ise eşsiz som altın parçalar, lahitler, mask ve mücevherler, kanapos küpleri, tahtlar ve Tutankhamon’un tüm diğer eşyalarını içeren olağanüstü hazinesini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yer alır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yer alır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkanlardan ve arastalardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz.
Fiyat belirlenmedi
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ 3 DİNİN MERKEZİ ESKİ KAHİRE ve MEDENİYET MÜZESİ İslam, Yahudilik ve Hristiyanlığın ortak geçmiş ve ögelerine sahip olan Kahire’de İslam-Hıristiyanlık ve Yahudilik eserlerine ve Kahire’nin kültürel yapısına yönelik yapılacak olan gezimizde ilk olarak Kahire Kalesi’ne gidiyoruz. Selahaddin Eyyubi Kalesi (giriş ücreti dahil), ve burada bulunan Kavalalı Mehmet Ali Paşa olarak da bilinen ve olağanüstü mimari ve süslemeleriyle ünlü Mohammed Ali Camii görülecektir. Turumuzun devamında dünyaca ses getirmiş ve görkemli Altın Geçit Töreni ile açılışı yapılmış olan ve içerisinde Luksor Yeni Krallık Dönemi en ünlü ve ihtişamlı firavun ve kraliçeleri olan II. Ramses ve diğer Ramses ailesi üyeleri, I. Tuthmosis, Hatchepsut’un eşi ve kardeşi II. Tuthmosis, Mısır tarihinin Napolyon’u olarak anılan III. Tuthmosis ve Hatchepsut mumyalarının özel koşullarda sergilendiği Medeniyet Müzesi (NMEC) gezilecektir. (giriş ücreti dahil) Müzenin giriş katında ise Mısır tarihinin tamamını kapsayacak şekilde kronolojik ve tematik (tarım, mimari, dini, astronomi, matematik, tıp, kozmetik) olarak en önemli parçaları sergilenmektedir. Ayrıca, bu müzede, mumyaları da görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuzun devamında Mısır ve Afrika kıtasının ilk camisi olan Amr ibn al-As Camii(dışarıdan), Hz Musa’nın da vakit geçirdiğine inanılan Ben Azhar Sinagogu (dışarıdan) ve Hristiyanlar için kutsal yol üzerinde sayılan Asma (Muallak) Kilise (giriş dahil), Hristiyan'lar için büyük öneme sahip, Hz. Meryem ve Hz. İsa’nın üç ay boyunca yaşadıkları mağaranın da içinde yer aldığı Abu Serga Kilisesi (giriş dahil), Mısır Hristiyanları tarihini sergileyen Kıpti Müzesi (dışarıdan) görülecektir. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Fiyat belirlenmedi
YARIM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SAKKARA PİRAMİTLERİ TURU Mısır’ın eski başkenti Memphis’te yaşayanların gömüldüğü yer olan Sakkara Bölgesi (giriş ücreti dahildir), özellikle tarih ve metafizik meraklılarını cezbetmektedir. M.Ö. 2620 yılında İmhotep tarafından inşa edilen Basamaklı Piramit kullanılan mastabalar ile sonraki piramitlerin inşasına ilham kaynağı olmuştur. Burada; Unas Piramitleri (giriş ücreti dahil), Zoser Piramitleri (giriş ücreti dahil), Titi Piramidi, Kagemni Mezarı, Sakkara Piramitleri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir yerel restoranda alacağız.
Fiyat belirlenmedi
NİL’DE FİLİKA GEZİSİ-İÇECEKLER ve ATIŞTIRMALIKLAR DAHİL Onlarca medeniyete can vermiş Nil Nehri, Kahire’nin tam da kalbidir. Nil Nehri üzerinden Kahire’nin doyumsuz manzaralarına şahit olacağınız bu keyifli gezimizde, Mısır’ın lezzetli meyveleri ve meşrubat ikramımız da olacaktır.
Fiyat belirlenmedi
NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ ve ÖZEL GÖSTERİLİ) Dünyanın en uzun ikinci nehri olan ve Kahire’yi ikiye ayıran Nil nehri üzerinde ışıklar içinde ayrı güzellikte olan Kahire şehrini seyretmek bir başka keyif... Lezzetli menüsü ve farklı sahne şovları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Su fiyata dahildir.
Fiyat belirlenmedi
ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, Sahra Çölünde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim. ATV yerine Buggy tercih eden misafirlerimiz araç başına 20 USD ödeyeceklerdir.
Fiyat belirlenmedi
ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak. Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su, yemek fiyata dahildir.
Fiyat belirlenmedi
NEVERLAND SHOW Masalsı bir sarayda, Las Vegas Show’larına benzeyen bir gösteri izlemek ister misiniz? Siz ve sevdikleriniz için eğlence dolu saatler vaat eden bu gecede eğleneceksiniz. Not: Limitli alkolsüz içecekler dahildir.
Fiyat belirlenmedi
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler. (Kişi başı 30 USD) Gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.
Fiyat belirlenmedi
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBİ TURU (SUPERİOR, ATV, DEVE GEZİSİ ve YÜZME MOLASI) Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve deniz manzarasına karşı enerji depoluyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejetaryen menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Ardından, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)
Fiyat belirlenmedi
YARI DENİZALTI TURU (SEASCOPE) Cam seyir tekneleriyle yapılan, 2 saatlik bir yarı denizaltı turu sayesinde Kızıl Deniz'in 3 metre altındaki nefes kesici su altı yaşamını gözlemleyebilirsiniz. Hem ıslanmadan hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu tur, unutulmaz bir denizaltı deneyimi sunuyor.

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

0

9 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

7 Gece Sharm El Sheikh - Kahire... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.