KAYIT    İLETİŞİM
FIRSAT
  • Baştanbaşa Mısır Turu: Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
  • Baştanbaşa Mısır Turu: Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
  • Baştanbaşa Mısır Turu: Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
  • Baştanbaşa Mısır Turu: Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
  • Baştanbaşa Mısır Turu: Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
  • Baştanbaşa Mısır
  • Vizesiz Mısır Turu
  • Sharm El Sheikh
  • Kahire - Hurghada
Drabos Travel Farkı ile Efsanevi piramitlerden turkuaz denizlere, antik tapınaklardan modern tatil beldelerine uzanan, Mısır'ın en görkemli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?

   DRABOS TRAVEL FARKI İLE BAŞTANBAŞA MISIR TURU 

  SHARM EL SHEİKH - KAHİRE - HURGHADA   

   799 $ dan Başlayan Fiyatlarla  

    8 Gece konaklama 10 Gün  

    Hurgada 2 Gece konaklama  

    Kahire 2 Gece konaklama  

  Hurghada 2 Gece Konaklama  
 
   Hareket Tarihleri  

  01.06.2024 - 10.06.2024  

  08.06.2024 - 17.06.2024  

  07.09.2024 - 16.09.2024  

  14.09.2024 - 23.09.2024  

  21.09.2024 - 30.09.2024  

    İstanbul Havalimanı Hareketli   

   REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.  

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Sharm El Sheikh 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde gece 19.00’da buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Saat 22:05 Türk Havayolları’na ait TK700 sefer sayılı uçakla Kızıldeniz’in en güzel beldelerinden birisi olan dünyaca ünlü Sharm el Sheikh’e hareket ediyoruz. Saat 23:50 Sharm’a varış. 

2.

Gün
Sharm El Sheikh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gerekli işlemlerin ardından otelimize transfer oluyoruz  odalarımıza yerleşiyoruz ve geceliyoruz. Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra . Rehberimizin belirleyeceği saatte Sharm Panaromik turumuz için otelemiziden haraket ediyoruz. Eski şehir bölgesi , Al Sahaba Camii, Barış Anıtı, Mustafa Camii gibi belli başlı yerleri size tanıtacağız. Gezi sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Cam Dipli Tekne gezimize katılabilirler. Gününüzün kalanı denize girmek, güneşlenmek ya da otelde dinlenmek için serbest. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Sharm El Sheikh

3.

Gün
Sharm El Sheikh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Sakin Kent Dahab, Lagunlar, Çöl ve Kanyon & Motosafari Turuna katılabilirler.Konaklama: Sharm El Sheikh

4.

Gün
Sharm El Sheikh - Kahire 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı otelimizde. Odalar saat 12:00'da boşaltılacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği otelimizde. Soho Meydanına transfer. Özel otobüsümüzle Mısır'ın başkenti, Afrika kıtasının en önemli politik ve kültürel merkezlerinden biri olan ve binlerce yıllık tarihin izlerini süreceğimiz Kahire'ye haraket ediyoruz. Sharm ile Kahire arasındaki mesafe 500 km'dir. Geceniz otobüste geçecek. Konaklama: Kahire

5.

Gün
Kahire 5 gün programını görmek için tıklayınız

Bir tesiste vereceğimiz serbest zamanda kahvaltılarınızı ekstra olarak yapabilirsiniz. Varışımızla birlikte otelimize gidiyoruz. Odalara yerleşme saat 14:00'da olacaktır. Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi & Kültürel Kahire gezimize katılacak misafirlerimizle birlikte turumuza başlıyoruz. Katılmayacak misafirlerimiz için serbest zaman. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dinlenmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: Kahire

6.

Gün
Kahire 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler & Sfenks ve Kahire Müzesi Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nil Tekne turuna katılabilirler. Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de çabası. Turumuzun bitiminde Kahirede ’ki otelimize transfer serbest zaman.Konaklama: Kahire

7.

Gün
Kahire - Hurghada 7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı otelimizde. Otelden ayrılarak yapacağımız Kahire panaromik gezimizde Nil’in can verdiği bu büyülü kentin belli başlı bölgelerini birlikte gezeceğiz: Sedat’ın Anıt Mezarı, Baron Sarayı, Khan El Khalil-i Çarşısı Nil boyunca uzanan şehir merkezi göreceğimiz yerlerden sadece bazıları. Turumuzun bitimi ile bilrlikte öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Vereceğimiz serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Nil'de Filika Gezimize katılabilirler. Ardından, özel otobüsümüzle Kızıldeniz’in bir başka muhteşem beldesi olan Hurghada’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 470 km'dir. Varışımızla birlikte otele transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. (Otelin sunduğu ‘’geç yemek’’ konseptindedir) Konaklama otelimizde.Konaklama: Hurghada

8.

Gün
Hurghada 8 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin sabah erken saatlerde ekstra olarak düzenleyeceği Luksor turuna katılım sağlayabilirler. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş ve akşam yemeği. Konaklama otelimizde.Konaklama: Hurghada

9.

Gün
Hurghada 9 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde  kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından,(İsteyen misafirlerimiz otelinde müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odalarınızı transfer saatine kadar tutabilirsiniz) dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Ulusal Parkı Portakal Koyu Tekne Gezisine katılabilirler. Rehberin belirleyeceği saatte Hurgada şehir merkezine transfer. Hurgada Şehir turunun ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman.Konaklama: Hurghada

10.

Gün
Hurghada - İstanbul 10 gün programını görmek için tıklayınız

Serbest zaman ardından havalimanına gidiyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 703 tarifeli seferi ile 04:45'te İstanbul’a hareket ediyoruz. yerel saat ile 08:40'ta İstanbul'a varıyoruz ve siz sevgili misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ile İstanbul – Sharm El Sheikh / Hurgada - İstanbul Havaalanı Hatlarında ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı vergileri, uçuş güvenlik sigortaları
Sharm El Sheikh’e 3 Gece Konaklama 3 Akşam Yemeği Dahil
Kahire’de 2 gece oda-kahvaltı konaklama
Hurgada’da 2 Gece Konaklama 2 Akşam Yemeği
Program dahilinde olduğu açıkça belirtilmiş tüm havalimanı/otel/havalimanı transferleri
Sharm El Sheikh – Kahire arası transferler
Kahire - Hurgada arasındaki transferler
Mısır deneyimi olan EMC TUR Profesyonel Türkçe Rehberi
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Harcı
Ekstra turlar
Vize Hizmeti (Sınırda Kapı Vizesi) (50 USD) (Tüm yaş gruplarında bulunan normal/bordo pasaport hamili misafirlerimiz için geçerlidir. Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER)
Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 60 USD nakit olarak İstanbul’da havalimanında yada bölgede rehber tarafından toplanacaktır)
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.)
NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Mısır Turu

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#255
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı Mısır turu çıkışlı)
YEMEK:
5 Akşam Yemeği 2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
Yetişkin Ücret: 25 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 15 USD USD
Cam Dipli Tekne Gezisi Dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden zahmetsizce izlemek isterseniz bu gezi sizin için biçilmiş kaftan.
Yetişkin Ücret: 150 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 110 USD USD
Sakin Kent Dahab, Lagunlar, Çöl Ve Kanyon Gezisi & Motosafari Kahvaltının ardından özel aracımızla otelimizden hareket ederek, Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine gidiyoruz. Burada bulunan Bedevi çadırlarında mola veriyoruz. Vaktinizi, bölgenin adına ilham veren deniz içinde iç içe geçmiş havuz görünümlü resiflerde şnorkel ile Kızıldeniz’in akvaryum gibi olan sualtı yaşamını gözlemleyip, denize girip güneşlenebilirsiniz. (1 adet meşrubat ve 1 adet su ikramımızdır) Ardından ATV ile Çöl ve Kanyon Gezisi yapıyor ve Vaha'da bulunan Bedevi Yerleşimini ziyaret ediyoruz. Sonrasında, develer ile deniz kenarında keyifli bir gezi yapıyoruz. Bölgedeki keşfimizin bitimi ile birlikte sakin ve huzurlu atmosferi, cana yakın ama rahatsızlık vermeyen insanları ile ünlü Dahab’a giderek burada deniz kenarında bulunan restoranlardan birinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında, Kızıldeniz’in Maldivleri olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Keyifli gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.
Yetişkin Ücret: 50 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD Dalış Ücreti: 20 USD USD
Ras Mohammed Tekne Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli) Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba (tüplü) dalış gerçekleştirebilirler.
Yetişkin Ücret: 130 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 90 USD USD
3 Dinin Merkezi Eski Kahire Ve Medeniyet Müzesi Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli) 3 büyük dinin dünyaya yayılma merkezlerinden birisi olan Kahire, dünyanın en eski İslami, Yahudi ve Hıristiyanlık ibadethanelerine sahiptir. Hem 3 dinin tarihine hem de Mısır'ın kültürel özelliklerine yoğunlaştığımız bu keyifli gezide Kavalalı Mehmet Ali Paşa Camii ve Kale (giriş ücreti dahildir), Mısır'ın ilk İslami yapısı olan Amr ibn al-As Camii, Hz. Musa'nın bebekliğini geçirdiğine inanılan ve sonrasında ibadethane olarak görev yapmaya başlayan Ben Ezra Sinagog'u, Hristiyanlık dünyasının en önemli ibadethanelerinden birisi olarak kabul edilen Asılı Kilise, Mısır'ın en eski Hıristiyan ibadethanesi olan ve Hz. İsa'nın Filistin yolculuğu esnasında konakladığı Abu Serga Kilisesi, Mısır'ın en eski ve en önemlilerinden birisi olan St George Kilisesi, 2021 yılında tüm dünyada ses getiren ve milyonlarca kişi tarafından izlenen muhteşem bir seremoni ile açılmış ancak sahip olduğu eserlerle dünyanın en önemli müzeleri arasına hemen girmiş Medeniyet Müzesi (giriş ücreti dahi) göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Gezimizde Afrika'nın en büyük ve en eski çarşılarından birisi olan Khan el Khalili'yi de ziyaret ederek alışverişleriniz için serbest zaman vereceğiz.
Yetişkin Ücret: 150 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 100 USD USD
Piramitler&Sfenks Ve Mısır Ulusal Müzesi (Tam Gün/Öğle Yemekli) Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (piramitler bölgesi giriş ücreti dahil) ve Mısır Ulusal Müzesini (giriş ücreti dahil) birlikte keşfedeceğiz. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Yetişkin Ücret: 75 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 50 USD USD
Nil’de Tekne Gezisi (Akşam Yemekli) Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de cabası.
Yetişkin Ücret: 35 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD USD
Nil’de Filika Gezisi Otantik yelkenli filikalarla Nil Nehri üzerinde bir gezi yapıp, ihtişamlı Kahire'yi bir de nehrin üzerinden görmek ister misiniz? Gezi esnasında alkolsüz içecek, meyve ve atıştırmalık ikramlarımız olacaktır. Not: Havanın müsait olmaması durumunda motorlu tekneler kullanılacaktır.
Yetişkin Ücret: 180 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 140 USD USD
Luksor ( Tam Gün ve Öğle Yemekli) Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden birisi ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer ise tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 300 km mesafede yer alan kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah çok erken saatlerinde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı , Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve bir çoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Yetişkin Ücret: 65 USD Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD Dalış Ücreti: 45 USD USD
Giftun Adası Ulusal Parkı Orange Bay Tekne Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli) Kızıldeniz'in en güzel adalarından birisi olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini kaybetmesin diye günümüzde Ulusal Rerzerv Alanı olarak korunmaktadır. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerinden sonuna dek yararlanabilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği teknemizde servis edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşuluyla ve esktra ücret karşılığında scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti, Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir.

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

849$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Baştanbaşa Mısır Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.