KAYIT    İLETİŞİM

Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • İYİ SEÇİM!

  Büyük Karadeniz Turu

  Drabos Travel farkı ile doğanın tüm tonlarını, eşsiz manzaralarını ve zengin kültürel mirasını bir araya getiren Karadeniz'i birlikte keşfedelim.
  7 Gün
  Otobus
  13.500TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 25 Ağustos
 • İYİ SEÇİM!

  Küre Dağları Safranbolu Amasra

  Çanakkale çıkışlı Küre Dağları Safranbolu Amasra Turu. Birbirinden güzel doğa harikalar, kanyonlar, yeşilin bin bir tonu ve seyir terasları bizleri bekliyor. Kanyon…
  2 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • Batı Karadeniz Turu

  Drabos Travel farkı ile sakin Abrant Gölü'nün doğal güzelliklerinden, tarihi Amasra ve Safranbolu'nun kültürel zenginliklerine, Yedigöller'in büyüleyici manzaralarını…
  3 Gün
  Otobus
  3.750TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Karadeniz Turu' na katılmak mı istiyorsunuz? Drabos Travel bu yıl da Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında Karadeniz turları düzenlemekte. Karadeniz Turları ile Doğu Karadeniz' in dillere destan yaylalarını, şelalelerini, tulumunu, kemençesini, balını, tere yağını, görme tatma imkanı bulacaksınız. Çanakkale' de ki en ucuz Karadeniz Turu seçenekleri için acentamızı tercih edebilirsiniz. Karadeniz turu için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz, elden taksit imkanlarımızdan böylece yararlanabilirsiniz. Otobüslü Karadeniz Turu altı gece yedi gün olarak altı gece otel konaklaması vardır. 

Karadeniz turuna katılacak olan siz  değerli misafirlerimiz doğa ile baş başa kalacak, yeşilin binlerce tonunu göreceksiniz. Karadeniz Turlarımızda esktra olarak düzenleyeceğimiz turlar ile Çinçiva Köyü ve Köprüsü, Zil Kale, Palovit Şelalesi, Lustra ve Karestel Yaylaları ve Karagöl'ü gezecek ve göreceksiniz. Ayrıca Karadeniz Turlarımızda Rize bezi, Sürmene el dövmesi bıçağı ile tadını uzun yıllar unutamayacağınız çay alışverişi yapabileceksiniz. Karadeniz Turları bilgi ve rezervasyonu için 0531 283 3363 telefon numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Turları

Sizde bu yıl tatilinizde yeşilin bin bir tonuna ve doğayla baş başa kalıp, yöresel lezzetleri tatmak istiyorsanız Drabos Travel olarak sizi Karadeniz Turu' na  davet ediyoruz. Birbirinden leziz tatların sunulduğu Karadenizde mutlaka tavşan kanı bir çay içmeli ve muhlama, hamsi, sütlaç yemelisiniz.

Karadeniz'de Görülmesi Gereken Yerler

Sümela Manastırı

Çeçeva Köyü

Ayder Yaylası

Uzungöl

Fırtına Deresi

Zilkale

Palovit Şelalesi

Borçka Karagöl

Hamsiköy

Karastel Yaylası

Safranbolu

Ordu Boztepe

DRABOS TRAVEL OLARAK YENİ NESİL SEYAHAT SLOGANIMIZ İLE SİZLER KARADENİZ TURLARIMIZA BEKLİYORUZ.