KAYIT    İLETİŞİM
EN İYİ FİYAT
  • Likya Turu: Çanakkale Çıkışlı Likya Turu... Deniz, tarih, macera ve serüven dolu bir tur...3 gece konaklamalı turumuza 3 gün tekne turu dahil.Akyaka, Gökova,Fethiye,12 Adalar,Kayaköy,Ölüdeniz,Dalyan,İztuzu Plajı hepsi bir turda. Deniz, kum, güneş ve tarih hepsi bu turda sizleri bekliyor.
  • Likya Turu: Çanakkale Çıkışlı Likya Turu... Deniz, tarih, macera ve serüven dolu bir tur...3 gece konaklamalı turumuza 3 gün tekne turu dahil.Akyaka, Gökova,Fethiye,12 Adalar,Kayaköy,Ölüdeniz,Dalyan,İztuzu Plajı hepsi bir turda. Deniz, kum, güneş ve tarih hepsi bu turda sizleri bekliyor.
  • Likya Turu: Çanakkale Çıkışlı Likya Turu... Deniz, tarih, macera ve serüven dolu bir tur...3 gece konaklamalı turumuza 3 gün tekne turu dahil.Akyaka, Gökova,Fethiye,12 Adalar,Kayaköy,Ölüdeniz,Dalyan,İztuzu Plajı hepsi bir turda. Deniz, kum, güneş ve tarih hepsi bu turda sizleri bekliyor.
  • Likya Turu: Çanakkale Çıkışlı Likya Turu... Deniz, tarih, macera ve serüven dolu bir tur...3 gece konaklamalı turumuza 3 gün tekne turu dahil.Akyaka, Gökova,Fethiye,12 Adalar,Kayaköy,Ölüdeniz,Dalyan,İztuzu Plajı hepsi bir turda. Deniz, kum, güneş ve tarih hepsi bu turda sizleri bekliyor.
  • Akyaka- Gökova Tekne Turu- Azmak Tekne Turu
  • Fethiye 12 Adalar Tekne Turu
  • Kayaköy-Ölüdeniz
  • Dalyan- İzturu Plajı- Kaunos- Saklıkent- Tloss
  • Doya Doya Tekne Turları
  • Likya' yı bizimle keşfedin
Çanakkale Çıkışlı Likya Turu... Deniz, tarih, macera ve serüven dolu bir tur...3 gece konaklamalı turumuza 3 gün tekne turu dahil.Akyaka, Gökova,Fethiye,12 Adalar,Kayaköy,Ölüdeniz,Dalyan,İztuzu Plajı hepsi bir turda. Deniz, kum, güneş ve tarih hepsi bu turda sizleri bekliyor.

  DRABOS TRAVEL FARKI İLE LİKYA TURU  

  KAŞ - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY - AKYAKA  

 12500 ₺ BAŞLAYAN FİYATLARLA  

Azmak Çayı, Gökova, Dalyan, Kekova Tekne Turları Dahil  

  Hareket Tarihleri;  

  9-14 Haziran 

  14-19 Haziran (Kurban Bayramı)  

  10-15 Temmuz (15 Temmuz Tatili)  

  21-26 Temmuz  

  28 Temmuz–2 Ağustos  

  4-9 Ağustos  

  11–16 Ağustos  

  18–23 Ağustos  

  27 Ağustos–1 Eylül (30 Ağustos Tatili)  

  3–8 Eylül  

  10–15 Eylül  

   17-22 Eylül  

   REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.  


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Çanakkale - Akyaka 1 gün programını görmek için tıklayınız

Çanakkale kalkışlı Likya Turu'muza saat 22:00’ de Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’nda siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz ve rotamızı Muğla’nın Ula ilçesi Akyaka’ya doğru çeviriyoruz.

2.

Gün
Aşıklar Yolu, Akyaka, Azmak Çayı Tekne Turu, Tam Gün Gökova Tekne T 2 gün programını görmek için tıklayınız

Akyaka (Gökova), erken saatlerde ulaşacağımız ve keyifli bir programa başlayacağımız yer olacak. Programımızın ilk etabı, yaklaşık yarım saat sürecek Azmak Çayı Tekne Turu ile başlıyor. Sazlıklar arasında yapılan bu tur, Akyaka'nın doğal güzelliklerini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ardından, tüm gün boyunca deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağımız Gökova Körfezi'ndeki tekne turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Gelibolu Adası, Su Altı Mağaraları, İncekum, Sedir Adası (Kleopatra Plajı), Agora ve tiyatro gibi yapıları keşfetme şansı bulacağız. Turumuzun bitiminde, Akyaka'ya geri dönerek Yeşilçam filmlerinin en romantik mekânlarından biri olan Âşıklar Yolu'na ulaşacağız. Burada vereceğimiz mola sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket edeceğiz                                                                                                                                                                                                                                                                        . Not 1: Yukarıda belirtilen tekne duraklama ve yüzme molaları genelde gerçekleştirilmekte olup, kalabalık, kirlilik vb. nedenlerle yüzmenin keyifli olmayacağı duraklar olur ise tekne kaptanı inisiyatifi ile alternatif durak gerçekleştirilecektir.

Not 2: İstanbul’dan çıkışın hemen ertesi günü yukarıda belirtilen Gökova Tekne turu gerçekleştirilecektir. Bu nedenle misafirlerimize kolaylık olması açısından bu tekne turunda kullanılacak deniz kıyafetlerinin, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarının, güneş yağı vb. malzemelerin ayrı bir küçük çanta içinde, kolaylıkla kullanabilmek için seyahat sırasında yanlarına alınmasını tavsiye ederiz.

Kahvaltı: Muğla Cns Tesileri Mola Esnasında Alınabilir. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turunda Alınacaktır. Set Menü (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Konaklama: Fethiye – Atapark Hotel 4*


3.

Gün
Xantos Antik Kenti, Kaputaş Plajı, Kaş, Kekova Tekne Turu; 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından Likya Bölgesi'nin doğusuna doğru yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız, Likya Bölgesi'nin tarihi altyapısını en iyi şekilde yansıtan Xantkos (Ksantos) antik kenti olacak. Burada Yazıtlı Pilye, Agora, Harpyler Anıtı ve Tiyatro Kalıntıları'nı görüp rehberimizden bilgi alacak ve ardından Dalmaçya tipi kıyıların muhteşem manzaraları eşliğinde Kalkan'a doğru ilerleyeceğiz. Kalkan'a vardığımızda Kaputaş Plajı'nda fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra Kaş'ı panoramik olarak fotoğrafladıktan sonra Kekova'ya ulaşarak bugünkü tekne turumuza başlayacağız. Kekova tekne turu, iskeleden çıktıktan kısa bir süre sonra bizi muhteşem koylara ulaştırarak yüzmek için zaman geçireceğimiz kısa yolculuklarla devam edecek. Bekçinin Yeri, Tersane Adası, Hamidiye Koyu gibi büyüleyici koylarda yüzme molası vereceğiz. Tekne turu sırasında rehberimiz eşliğinde Kekova Adası ve Simena hakkında bilgi edineceğiz. Akşamın ilerleyen saatlerinde tekrar Üçağız (Kekova) İskelesi'ne döneceğiz. Burada yöresel ürünler satan tezgâhlardan alışveriş yapma imkanımız olacak. Verilen süre sonunda aracımızla otelimize dönüş yolculuğumuza başlayacağız.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Öğle Yemeği: Teknede Set Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Konaklama: Fethiye – Atapark Hotel 4*4.

Gün
Serbest Zaman 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle siz değerli misafirlerimize tüm gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz de otelde serbest olarak zaman geçirebilirler, dileyen misafirlerimiz Çalış Plajı veya Özel Plajlara giderek denize girebilirler. Ya da ekstra olarak düzenlediğimiz turlarımıza katılabilirler.

- Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Yemekli (Ekstra): Tüm gün deniz ve güneş ile baş başa olacağımız Fethiye 12 Adalar tekne turumuz için Fethiye Kordon’a hareket edeceğiz. Bineceğimiz teknemizle yaklaşık bir saat kadar Fethiye Körfezi’nde açılarak ilk yüzme molamızı vereceğiz. Yassıca Adalar da vereceğimiz yüzme molasında kıyıdan da denize girebilirsiniz. Kızılada’da aynı imkânı bizlere sunacak. Akvaryum ve Göcek Adası yine sizleri oldukça keyiflendirecek yüzme molalarımızı vereceğimiz Göcek Koyları olacak. Öğle yemeğimizi teknede set menü olarak alacağız. Akşam 17.00 sularında ise tekrar iskeleden araçlarımız ile otele geçiş yapacağız.

- Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Yemekli (Ekstra): Otelden aracımızla ayrılıp Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz ’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir Tekne turunun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz.

Not 1: Yukarıda belirtilen tekne duraklama ve yüzme molaları genelde gerçekleştirilmekte olup, kalabalık, kirlilik vb. nedenlerle yüzmenin keyifli olmayacağı duraklar olur ise tekne kaptanı inisiyatifi ile alternatif durak gerçekleştirilecektir.

- Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi – Yemekli (Ekstra): Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanı da bulabileceksiniz.

- Yamaç Paraşütü (Ekstra): Dileyen misafirlerimiz Babadağ’dan tandem (profesyonel bir pilot ile birlikte) yamaç paraşütü yapabilirler. Babadağ’da bulunan ve atlayışa en müsait olan pistin seçilmesi sonrası bir pilot ile beraber yapılan uçuş ortalama 30 dakika civarında sürer ve aynı gün tur teknemizin de hareket ettiği Belcekız Plajı’na inilerek sonlandırılır. Fiyat ve saat ile ilgili detaylar konusunda tur başlangıcında tur rehberinize danışarak bilgi edinebilirsiniz. Bölgenin yoğunluğu nedeniyle, talebiniz durumunda rehberinize tur başlangıcında haber vermeniz gerekmektedir.

- Jeep Safari (Ekstra): Tam Gün Jeep Safari Turu Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak ‘İskender’in Mağarası’na ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark’ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde

Ekstra turların fiyatları dönemsel ve ülkesel şartlardan ötürü değişmesi sebebiyle tur çıkışı esnasında rehberimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Öğle Yemeği: Teknede Set Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata


5.

Gün
Dalyan Tekne Turu, İztuzu Plajı, Kral Kaya Mezarları, Kayaköy, Öl 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Dalyan Deltası'na doğru yola çıkıyoruz. Köyceğiz Gölü'nden gelen tatlı suyun oluşturduğu geniş bir labirent olan Dalyan Kanalı'ndan tekneyle romantik bir yolculuğa başlıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuktan sonra İztuzu Plajı'na varıyoruz. Burası, Caretta-Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının ülkemizdeki ana yumurtlama alanlarından biri olmasıyla da önemli. Burada serbest zamanımızda denize girebilir veya sakin göl alanından denize bakabiliriz. Serbest zamanın ardından, ünlü kaya mezarlarına yaklaşarak fotoğraf çekecek ve rehberimizin anlatımlarını dinleyeceğiz. Sonraki durağımız, Hayalet Köy olarak da bilinen ve 1924 yılındaki nüfus mübadelesi nedeniyle terk edilen eski Rum Köyü olan Kayaköy olacak. Burada yapacağımız turun ardından Fethiye'de yöresel ürünler satan dükkânlara uğrayarak alışveriş yapacağız. Ardından Ölüdeniz'e geçerek denize gireceğimiz bir mola vereceğiz. Deniz keyfinin ardından aracımıza binerek otelimize döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacak.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Öğle Yemeği: Teknede Set Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Konaklama: Fethiye – Atapark Hotel 4*6.

Gün
Saklıkent Kanyonu, Tlos Antik Kenti, Yakapark, İstanbul'a D 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından ilk durağımız Saklıkent Kanyonu olacak. Burada, buz gibi suya sahip düdenleri birbirimize yardım ederek geçerek kanyonun muhteşem doğasını keşfedeceğiz. Kanyon girişinden itibaren yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından kanyonun güzelliklerini fotoğraflayarak giriş noktasına geri döneceğiz. Kanyondan çıkış yaptıktan sonra öğlen yemeğimizi alabileceğimiz Yakapark'a doğru yola çıkacağız. Yol üzerinde, panoramik olarak görebileceğimiz Tlos (Talawa) Antik Kenti'nden geçerek Yakapark'a varacağız. Burada, 14 derecelik su kaynağı ve doğal güzellikleriyle ünlü olan Yakapark'ta öğle yemeğimizi alacak ve serbest zamanımızda dinlenebilecek, tatlı su şelalelerinde yüzebilecek ve alabalık sevebileceğiz. Öğle yemeğinin ardından Çanakkele'ye doğru yola çıkıyoruz. Çanakkale'ye varışımızla sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Drabos Travel turunda görüşmek üzere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. (Fiyata Dahildir.)

Öğle Yemeği: Yakapark Restoranda Set Menü ya da Serbest Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol üzerinde bulunan tesislerde mola esnasına serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)


DAHİL OLANLAR:
- 4 Gece Konaklama
- Otelde 4 Sabah Kahvaltısı
- Otelde 4 Akşam Yemeği
- Lüks Araçlar ile Ulaşım
- Profesyonel Rehberlik
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Azmak Çayı Tekne Turu
- Gökova Tekne Turu
- Kekova Tekne Turu
- Dalyan Tekne Turu
- İztuzu Plajı Giriş Ücreti
- Ölüdeniz Milli Parkı Giriş Ücreti
- Tüm Geziler

HARİÇ OLANLAR:
- Öğle Yemekleri
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Belirtilen Ekstra Etkinlikler
- Fethiye 12 Adalar Tekne Turu (Opsiyonel)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Likya Turu

*** Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#250
LOKASYON:
Likya (Çanakkale çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

12.500TL

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Likya Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.