KAYIT    İLETİŞİM
EN İYİ FİYAT
  • Prag Turu: Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir''  Prag'da sizlerle buluşalım.
  • Prag Turu: Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir''  Prag'da sizlerle buluşalım.
  • Prag Turu: Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir''  Prag'da sizlerle buluşalım.
  • Prag Turu: Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir''  Prag'da sizlerle buluşalım.
  • Prag Turu: Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir''  Prag'da sizlerle buluşalım.
Drabos Travel farkı ile Orta Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden biri olarak bilinen ''Yüz Kuleli Şehir'' Prag'da sizlerle buluşalım.

DRABOS TRAVEL FARKI İLE İSTANBUL KALKIŞLI PRAG RÜYASI TURU 

14 ŞUBAT 2024

7 MART 2024 

3 GECE 4 GÜN 

549 € BAŞLAYAN FİYATLARLA 

  REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul- Prag 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşmamızın ardından bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nın TK1767 tarifeli seferiyle Prag’a hareket ediyoruz. Prag’ a varışımızla birlikte panoramik şehir gezimize başlıyoruz, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, 20. Yüzyılınn en önemli yazarlarından Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ediyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen Misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Vlada Nehir Gezisi Turu’na (60 Euro) katılabilirler. Tur sonrası konaklamak üzere otelimize dönüyoruz.

2.

Gün
Prag 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası, misafirlerimiz için özel olarak organize edilecek olan Terezin & Dresden turuna (100 Euro) katılma imkanı sunuyoruz. Prag'ın yaklaşık 50 dakika uzaklığında yer alan Terezin, Çekya'daki en büyük Nazi toplama kampının bulunduğu yerdir. İlk olarak 1780 yılında bir kale olarak kurulan bu bölge, II. Dünya Savaşı sırasında Alman işgali altında toplama kampına ve Terezin şehri de bir Getto'ya dönüştürülmüştür. Burada Yahudiler, zorla çalıştırılmıştır. Terezin ziyaretinin ardından Dresden şehrine geçiş yapacağız. Prag'a 160 km mesafede bulunan ve "Elbe'nin Floransası" olarak bilinen Dresden, II. Dünya Savaşı'ndan sonra yeniden inşa edilen barok mimarisiyle dikkat çeker. Şehir turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, Kral Yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli gibi önemli noktaları keşfedeceğiz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan bu muhteşem şehirde serbest zaman da vereceğiz ki, alışveriş yapabilir ve şehri kendi başınıza keşfedebilirsiniz. Tur bitiminde otelimize geri döneceğiz. Ayrıca, misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Çek Gecesi (60 Euro) etkinliğine de katılabilirler. Bu özel etkinlik, Prag'ın güzel bir restoranında, yerel dans ve müzik gösterileri eşliğinde unutulmaz bir akşam yemeği sunuyor. Çek müziği, halk dansları ve geleneksel Çek müzik aletleriyle tanışma fırsatı bulacağınız bu eğlence dolu gecede, çeşitli animasyonlarla keyifli vakit geçireceksiniz. Etkinlik sonrası otelimize transfer gerçekleştirilecek. Geceyi otelimizde geçireceğiz.

3.

Gün
Prag 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrasında, ekstra olarak düzenleyeceğimiz Karlovy Vary turuna (70 Euro) katılma şansı sunuyoruz. Bu özel gezimizde, 17. ve 18. yüzyıllarda Avrupa'nın sosyetesi ve önemli devlet büyüklerinin tercih ettiği, Karlovy Vary'nin büyüleyici doğasını ve ardı ardına sıralanmış görkemli saraylarını keşfedeceğiz. Ayrıca, Mustafa Kemal Atatürk'ün 1918 yılında konakladığı otel, Dvorak, Mozart, Goethe, Beethoven, Rus Çarı I. Petro ve Puşkin'in yaşadığı evler gibi tarihi mekanları ziyaret edeceğiz. Şehrin ünlü termal sularının kaynağı olan 12 farklı mineral suyunun bulunduğu galerileri de gezeceğiz. Bu keyifli turun ardından, bölgenin lezzetli yemeklerini tadabileceğimiz bir yerel restoranda öğle yemeği molası vereceğiz. Yemek sonrasında serbest zamanınızı, Karlovy Vary'nin ünlü kristal, porselen, granat, kehribar gibi değerli taşlarını ve diğer geleneksel Çek hediyeliklerinin bulunduğu dükkanlarda değerlendirebilirsiniz. Turumuzun sonunda otelimize geri dönüş yapılacaktır. Otelimizde geceleme ile turumuzu sonlandıracağız.

4.

Gün
Prag - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra odalarımızı boşaltıp, check-out işlemlerimizi tamamlayacağız. Uçuş saatimize kadar olan serbest zamanımızda Prag'ın tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte, havalimanına doğru yola çıkacağız. Havalimanında, uçuş öncesi gerekli olan bilet kontrolü, bagaj teslimi ve pasaport kontrol işlemlerimizi hızlıca gerçekleştireceğiz. Ardından, Türk Hava Yolları'nın TK1772 sefer sayısı ile İstanbul'a doğru havalandığımız uçuşumuz başlayacak. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzu tamamlamış olacağız ve siz sevgili misafirlerimiz ile bir sonraki turumuzda görüşmek üzere ve vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Prag gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Seçilen Kategori Otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 Panoramik Prag şehir gezisi
 Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
 Türkçe Rehberlik
 Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 Prag otel konaklama vergileri


HARİÇ OLANLAR:
 Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 Seyahat Sigortası
 Vize ücreti ve hizmet bedeli
 Öğle ve akşam yemekleri
 Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 Ekstra geziler
 Kişisel harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Prag Rüyası Turu

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Birden fazla çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

*** Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

*** Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

*** Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Araç içinde alkol tüketilmesi yasaktır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#195
LOKASYON:
Prag
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

549

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Prag Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.