KAYIT    İLETİŞİM
İYİ SEÇİM!
  • Hava Ambulans: Hava Ambulans Kiralama
  • Hava Ambulans: Hava Ambulans Kiralama
Hava Ambulans Kiralama

Drabos Travel olarak, Hava Ambulans hizmetlerinde sektörün en önde gelen, kanunen gerekli tüm şartları sağlayan ve medikal otariteler tarafından başarısı kabul edilmiş global hava ambulans ekipleriyle işbirliği içerisinde sizlere 7/24 çözüm üretmekteyiz.

Hava ambulans hizmetlerinde; uçakta bir doktor ve en az bir yardımcı sağlık personeli görev almaktadır. Sağlık profesyonelleri öncelikle hastanızın medikal tablosunu değerlendirir. Uçak ambulans ile transferi mümkün olan hastanızın gerekli tüm medikal şartları hazırlanır ve transferi gerçekleştirilir.

Uçak ambulans konusunda en önemli detaylardan biri ise hızlı organizasyon yeteneğidir. Uçak medikal personeli ile birlikte yer hizmetlerinde gerekli organizasyonu sağlamak adına yer alan tüm yetkililer, konusunda uzman olmalıdır. Bu konuda 10 yıllık deneyime sahip yetkin personellerimiz ile sizleri her an çözüme ulaştırmaktayız. Hava ambulans hizmetlerinde dünya genelinde hizmet verebilmekte olan ekiplerimiz yüzlerce hastanın transferlerinde bulunmuşlardır. Kıtalar arası uçuşlarda hastaların transferlerini başarıyla gerçekleştiren ekiplerimiz tüm deneyimleri ile Türkiye merkezli olarak her an aksiyona geçebilir durumdadır.

Drabos Travel ailesi olarak tüm transfer taleplerinize çözüm mottosuyla, anlaşmalı kara ambulans firmalarımız ile uçak ambulans hizmetinize ek olarak Türkiye genelinde kara ambulans hizmetlerinde de çözüm önerilerimizle 7/24 yanınızdayız.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#77
LOKASYON:
Türkiye Cumhuriyeti
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Hava Ambulans ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.